Temp. oraz kupno kości pamięci

Mój komputer:

komputer2zf1.th.jpg

Temperatury i napięcia

komputer1ua6.th.jpg

Witam, chciałbym się zapytać czy temperatury i napięcia są wporządku a pozatym chciałbym abyście mi powiedzieli co się kryje pod nazwą Procesor 1… Czy to jest płyta główna? Bo w innym programie miałem podane właśnie temperatury procesora, płyty głównej, karty graficznej i dysku twardego z czym temperatura niby zawsze miała 70*C i stała nieruchomo a w BIOSIE wynosiła ok. 35*C

Pozatym chciałbym abyście doradzili mi jaką kość pamięci kupić (512MB DDRAM PC3200).

komputer3pf8.th.jpg

Obecnie posiadam dwie kości po 256MB DDRAM PC3200 firmy NANYA i chciałbym się dowiedzieć czy nie będzie przeciwskazań jak bym kupił teraz pamięć lepszej marki 512MB czy nie ryzykować i kupić firmy NANYA? Jeśli polecacie jakieś kości 512MB to poproszę o linki.

Kiedyś miałem w komputerze kość 256MB KINGMAX’a ale ją sprzedałem ponieważ czasami komputer się restartował.

Z góry dziękuje za odpowiedźi, pozdrawiam!

temperatury w normie

Pamięci kup takie same. Nawet gdy kupisz lepsze to te nowe dostosują się do tych wolniejszych. Albo sprzedaj te stare i kup nowe :slight_smile:

Temperatury w normie, a na twoim miejscu sprzedal bym te 2 kości ramu i kupil jedną 512, lub 2x512, bo komp lepiej będzie chodzil jak pamieci będą współpracować w dualu :wink: