Temp. proca czy optymalna

Witam.

Otóż posiadam procesor AMD Dual Core 5600+ w skrócie jest to nówka. Właśnie grałem w cod5 i sprawdziłem w speedfanie temp. wynosi ona 52-51 chłodzenie dostarczone wraz z procem, i tu pytanie czy ta temperatura jest wporządku ponieważ w przyszłym roku styczeń, luty zamierzam wymienić chłodzenie na karakorum i go troche podkręcić.

A drugie pytanie to czy jeśli wymienię zasilacz pkt. są liczone? TAk jak wymiana karty graf czy proca bo mam wersje oem

Teraz posiadam chiefteca 450 wat i chcę pod koniec roku kupić nową karte gforca 9800gtx albo radka 4850 choć teraz wolę gforca.

Słyszałem, że za każdą wymiane jakiegoś podzespołu brane są pkt. jeśli przekroczy się ich limit? klucz aktywacyjny staje się bezużyteczny i potrzeba nowego.

Temperatury będą wyższe na chłodzeniu box.Klucz aktywacyjny będzie ważny ,chyba że zmieniasz płytę.

Tempka w porządku.

Jakie punkty??

Za ram, grafe, mobo etc. są naliczane pkt. jeśli przekroczy się ich ilość klucz staje się bezużyteczny, i potrzeba nowego.

I teraz problem, czy mógłby ktoś mi podać wymiary karakorum jego wysokości, bo budae moge mieć otwartą.

Wymiary Karakorum: 120x25x120 (mm)