Temp

Czy moge bez konsekwencji usunac zawartosc Tempa?Bo jest w nim ponad 200 MB a ja potrzebuje miejsca na dysku.I drugie pytanie.Gdzie sciagaja sie aktualizacje systemu z Windows Update bo nie mam wlaczonej opcji automatycznego instalowania i chcialbym je usunac bo zajmuja mi tylko miejsce?Mam system XP z SP2.

mozesz usuwac ten folderek

można usunąć :slight_smile:

tempa mozesz oproznic… a gdzie sie sciagaja aktualizacje? podczas samego kopiowania z internetu w glownym katalogu na, ktorejs z partycji, folder WUtemp, po zainstalowaniu folder jest oprozniany.

pewne dane zostaja w folderze samego windowsa i sa potrzebne do odinstalowania poprawek… ale tez mozna to wywalic jezeli nie mamy zamiru nic odinstalowac. takie foldery wygladaja mniej wiecej tak $NtUninstallKB329115$

Przemkog jak Cię proszę nie wprowadzaj ludzi w błąd mało precyzyjnymi określeniami :evil:

możesz opróżnić zawartość tego folderu :!: :!: :!:

ten folder mozna usunac bez zadnych konsekfencji… w razie potrzeby zostanie ponownie utworzony. inna sprawa jest, ze przy probie usuniecia moze wyskoczyc komunikat, ze nie mozna go usunac bo folder jest obecnie uzywany (ale na to tez sa sposoby).

Wielkie dzieki wszystkim za rade.

To w takim układzie po co go kasować skoro jest to folder systemowy??

Można bezpiecznie skasować jego zawartość i po krzyku.

no tak… tak mozna zrobic… chodzilo mi raczej, ze to ty wprowadzasz w blad.

Niby czym ??

Tym że mówię żeby nie kasował folderu systemowego bo jest to bez sensu, skoro i tak zostanie ponownie utworzony ??

nie wnikam czy cos jest z sensem czy pozbawione tego sensu… piszesz, ze ktos wprowadzil w blad odpwoiedzia typu, ze mozna sksowac ten folder… z twojej wypowiedzi wynika, ze nie mozna go kasowac… a to jest nieprawda. tylko tyle. piszmy precyzyjnie

Tak wszyscy narzekają na Windowsa, a tu nagle okazuje sie, że on jest jak jaszczurka!

Co mu obetniesz to samo odrasta! :wink:

Internet Trace Destructor 6.5 najlepszy program do usuawania tego