Temperatura grafy

mam pytanie jak można sprawdźić temperature karty graficznej???próbowałem w everest ale tam mi nic niepokazuje jest jakiś inny sposób???

Nie trzeba mieć czasem czujników, czy coś takiego ?

Czy mógłbyś podać jaką masz kartę graficzną ??

To widocznie karta nie ma czujnika :?

Jeżeli masz podejrzenia co do wysokiej temperatury karty graficznej to zdjemij obudowę komputera. I przyłóż palec na radiator karty graficznej, jak będzie parzyć to karta ma wysoką temperaturę.

mam geforce mx 440 64mb

link:

Złączono Posta : 20.07.2006 (Czw) 17:42

chodzi mi oto bo gdy gram to komp się zacina i nic niemoge zrobić tylko reset.i tak się dzieje tylko w grach.więc myśle że to przez temp.grafiki,a czy jak pod radiator wyłoże nową paste termoprzewodzącą czy to coś da??

Temperaturę sprawdzisz palcem jak parzy to problem lub dokładnie termometrem cyfrowym z sondą,jak karta ma sam radiator załóż dodatkowy wentyl na niego lub zmień chłodzenie na karcie.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=72248

radiator ma wentylator.otworzyłem kompa dotknołem radiatora i jest on tylko ciepły(nie parzy)

Odkurz wszystko i wygląda że jest dobrze.

Jeżeli z kartą jest wszystko ok to dlaczego komp mi się wiesza na grach??

temp.procka-43

płyty gł-33

HDD-51

POMOCY BO MIEWIEM CO MOM ZROBIĆ !!

A moze wiesza ci sie przy grach bo masz kalkulator a nie grafe???Moze juz nie wyrabia ,czemu bym sie wcale nie dzwil.

Moze masz syf w sterownikach.

Albo zasilka nie wyrabia bo sa upaly…

A zainstalowałeś port AGP? No co nie bijcie niektórzy zapominają :smiley:

Reasumując,przyczyn mnóstwo - temat wielokrotnie omawiany na Forum poczytaj.

Na początek:

  • konserwacja

  • temperatury wszystkiego

  • napięcia

  • dysk

  • pamięć

  • szkodniki

  • system i sterowniki

  • inne

Jak sie instaluje port na plycie? :x Moze socket tez trzeba instalowac :expressionless: