Temperatura procesora 1 stopień Celsjusza

Witam,

Posiadam płytę główną Gigabyte 965P-S3 i procesor Intel Pentium 4 3,00Ghz HT. Gdy mialem Płytę Głowną MSI i ten sam procesor z poziomu windows moglem normalnie odczytać jego temperature, teraz Gdy zmieniłem płytę główną na wcześniej wspomnianą Gigabyte pokazywana temperatura wynosi 1 stopień celsjusza :expressionless: Bios pokazuje temperature normalnie.

PS. czy normalną temperaturą dla Intela P4 jest okolo 62- 68 stopni ?

ta, to jest grzejnik (sam miałem) w ogóle się nie nadaje do podkręcania :smiley:

zanczy normalna w stanie nieprzeciążenia jest 48-55 stopnie a w stresie do 75 czy nawet 80-to wtedy jest gitara a jeśli masz 68 w spoczynku to lepiej pomyśleć nad chłodzeniem.Fakt że p4 bo sam miałem kiedyś to grzejnik ale jak piszę-temperatura w spoczynku nie powinna przekraczać 55 stopni

dopiero co położyłem paste rano wiec nie ma co sie tym sugerować a ta temp co podalem to w stresie. wczoraj przyszło mi właśnie nowe chłodzenie AC. pasta sie wygrzewa ale po 3 godz juz jest 57 stopni bez stresu a w stresie dochodzi do 68 i wentylatory podkręcają obroty, procesor nie dochodzi do 70 stopni nawet wiec bedzie dobrze. ale jednak bardziej zalezy mi na tym wskazaniu… wiele o tym szukalem ale google milczy na ten temat.