Temperatura procesora i dysku w laptopie

Mam lapka fujitsu-siemens amilo l1310g . procek to celeron m 1,70 GHz . czy te temperatury sa poprawne czy za wysokie ? my.php?image=psjp8.png

Popraw posta, bo obrazka nie widać.

zaklik , daj jeszcze raz fotke, bo odnośnik jest niepoprawny :stuck_out_tongue:

:expressionless: Przecież działa. Wystarczy ppm na image i pokaż obrazek.

zaklik , podaj temperatury z Everest’a Ultimate ,są bardziej pewniejsze :wink:

tylko 2temperatury?pokaż z Everest’a Ultimate tak jak pisze Łukasz14

w everescie mam procek 60 stopni dysk 34 stopnie i te wyniki pokrywaja sie w 100% z wynikami ze speedfana wiec tamta temperatura tez raczej byla wiarygodna

zaklik ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Miej ten punkt na uwadze w kolejnych postach…

W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Stres czy idle ??

Ale raczej są dobre

ze tak powiem nie stres i nie idle . jak juz to bardziej idle obciazenie zazwyczaj ponizej 50%

zaklik , podaj te temaperatury z Everest’a…

:x Weź nie nabijaj postów tylko gadaj konkrety.

63 procek 34 dysk

Na czym on stoi? Na biurku? Jeśli na biurku to powinien mieć dobry przepływ powietrza, jeśli leży np na łóżku to będzie dużo wyższa temp. bo wiatrak nie ma skąd ciągnąć zimnego powietrza. Jak włączy Ci się wiatrak to go unieś na chwile i gwarantuję że temp błyskawicznie spadnie. Zobacz też czy wiatrak nie wciągnął jakichś fuzli, które blokują przepływ powietrza.

stoi na biurku , system chlodzenia jest taki ze kratka wentylacyjna jest tylko jedna z boku lapka o dlugosci gdzies tak 10x1 cm , to nawet jakbym mial na lozku to mialby skad ciagnac powietrze . temperatura procka 78 stopni dysku 36

Dobre temperatury, ja mam na swoim 57 proc i 41 dysk