Temperatura procesora

Witam !!

Mam takie pytanie posiadam procesoe Amd Athlon 3000+ 64 s.754 i jego temperatura wynosi 49 stopni czy to normalna temperatura czy za wysoka . Pytam ponieważ zmieniłem procesor i nie wiem czy to jest ok i jakie ten procek osiąga temperatury. Z góry dziękuje dnnet

troche chyba wysoka jak na AMD.

Ja mam Intel P IV temperaturki 50-60* stopni :slight_smile:

dobra temperatura jeśli w stresie

w stresie czy IDLE?

no trochę duża, ja zwykle procka mam max. 42.

No ale wkońcu jest lato to i komp się grzeje :stuck_out_tongue:

Zależy też od wentylacji obudowy, temperatura otocznia itp., ale ogółem temperatura dobra, dopóki nie wyższa niż 60°C nie ma się co obawiać.

Eee myślę że dobra temperaturka jak na lato :smiley:

Mam w jednym z kompów dokładnie ten sam model… temperatury na nim to od 34 do 39-40 max w stresie…

może to zabrzmi śmiesznie ale o co chodzi z tym idle i stresie bo nie jestem w temacie

Złączono Posta : 06.08.2007 (Pon) 20:31

i jak to sprawdzić

idle to jak komputer jest w spoczynku, a w stresie to jak jest obciążony jakąś aplikacją, grą itp.

a jak to najlepiej sprawdzic jakim programem

W biosie :slight_smile:

ale w biosie to będzie w stanie spoczynku idle a jak w stresie

ja mam przy okazji pytanie o temp.karty graficznej,u mnie jest 59 stopni,przy korzystaniu z neta

kartę mam GF 7600GS 256MB

CZY TO DOBRA TEMP.CZY ZA WYSOKA?

a ja mam jeszcze głupsze pytanie :mrgreen:

jak się czyta to

?

tak jak sie pisze? :mrgreen:

jako03 te karty osiągają nawet 125 stopni ja załatwiłem ten problem takicn chłodzeniem http://www.reset.bydgoszcz.pl/product_i … 807fae2073 i teraz na pełnych obrotach temperatura nie przekracz 48 stopni a na spokojnie to jest 39-40 stopni. No i jest to fajna sprawa proste w montażu i nie wymaga mocowania nic na karcie. polecam zobacz sam.

Złączono Posta : 06.08.2007 (Pon) 21:15

sprawdziłem programem everest i pokazuje mi 30-32 stopnie a w biosie 49 co tu jest grane

ja mam chyba problem płyta główna 60C

procesor graficzny 59C

temperaturka może troszkę za wysoka w stresie powinien mieć 39-40

jako03 ja mam tą samą grafe ale miałem 80 przy WWW :slight_smile: zmieniłem pastę na Arctic Silver 5 i dokręciłem na maxa radiator i 55*C :]

Mój Athlon 2000 XP 1,7 Ghz osiągał 70 w stresie.