Temperatura procka i płyty głównej

Chciałem zapytać czy te temperatury są normalne ponieważ gdy pogram w Vice City to mi zaczyna przycinać i nie wiem co jest tego winą…

MSI 845 Ultra-C (MS-6566)

256 Mb ddram (333 MHz)

Nvidia Gforce4 MX440

1.7 GHz Intel Celeron

tem. na płycie : po włączeniu kompa : 25 stopni Cel dłuższa praca: 35 stopni Cel

tem. na procu : po włączeniu kompa : 35-38 stopni Cel dłuższa praca: 40-44 stopnie Cel

dudpis , taki sprzet to minimum do gry w vice city ;p myślę, że dlatego gierka przycina :slight_smile:

Raczej w normie.

Ps. A winna przycinania gry jest ogólnie konfiguracja komp. Zwłaszcza grafa…

Chłopie jakie minimum --.–. Na celeronie 500 Mhz i nvidia rivi tnt2 grałem w vice city. Może nie można to nazwać “grą” ale parę misji zrobiłem. A te temperatury jak?

W dniu 21.04.2008 , o godzinie 16:40 został dopisany post przez dudpis

Ahaaaaa to dziekuję bardzo. A może jakimś programem podkręcić tą grafe?

dudpis , to na tym celeronie i TNT2 miałeś niezły pokaz slajdów :PP

EEE nie było tak źle :D:D:D. To są jakieś programy żeby przynajmniej troszeczkę podkręcić kartę?

dudpis , są :stuck_out_tongue: np. power strip ;p ale czy jest sens podkręcać ta grafikę??

Dzięki ;]. Ja chce tylko żeby vicek lepiej chodził. Wiem że z tej karty to za dużo nie wyciągnę :wink:

dudpis , tej karty praktycznie nie podkręcisz, a nawet jak podkręcisz to tylko o kilka Mhz - więc różnica będzie praktycznie niezauważalna.

Szkoda zachodu :?

Jak już tak chcesz żeby Ci trochę szybciej chodziła to powyłączaj np. explorera.exe podczas gry, antivirusa i co tam jeszcze masz a podczas grania nie jest potrzebne.

Chciałem zapytać czy do 100 zł kupię jakąś lepszą kartę grafiki niż tą co mam?

Do tej gry to pamięci masz przede wszystkim za mało. Grafa styka o ile pamięć jest na 128 bitowej pamięci. W opcjach gry WŁĄCZ ogranicznik klatek. Paradoksalnie sprawia, że nie ma tylu nagłych zacięć. Temperatury całkiem dobre.

Dzięki za info w sprawie pamięci i temperatur. Właśnie mam możliwość dokupienia 256 Mb ramu.