Temperatura


(Dziurdzia01) #1

gdy włanczam kompa na początku w biosie mam temp. ok. 20stopni C, a po ok. 6 godzinach gdy komp jest włączony sprawdzam i temp. to 40 st.C! !!


(system) #2

taki wzrost temperatury nie powinien wplywac w zaden sposob na dzialanie gier


(Tliber) #3

Dla Athlona 64 40 stopni C to nie taka strasznie wysoka temperatura. Procki AMD ogólnie mają dość wysoką temp. Ja mam Athlona XP 2400+ i mam stale około 50 st. C.


(Farall) #4

uważasz, że to szybko? Zaręczam ci że masz te 40C juz po pół godzinie w nie po 6-ciu. tmp proca wzrasta od pokojowej wzwyż bardzo szybko do momentu kiedy ciepło od procesora zaczyna być równoważone zimnem od coolera i na tym poziomie zostaje. U ciebie jest to akurat 40C Przeciętna całkiem temperatura. IMHO nic sie nie dzieje, nie masz sie co stresować.


(Pzontek) #5

Witam poczytaj,

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... highlight=

miałem dokładnie taki sam problem jak ty, ale uzytkownicy zapewniali że jest wporządku i dlatego wiem że nie ma co się martwić :smiley:


(lazikar) #6

To normalna temperatura pracy procesora o którym mowa. Powiem ci że wzrostu nie było żadnego, bo do temperatury 40 st zapewne podnosi sie po starcie kompa w przeciągu kilkunastu minut. Zainstaluj sobie sped fana i sam się przekonasz. :smiley:


(Damian) #7

Ściągniesz go tu: SpeedFan 4.23


(Dziurdzia01) #8

PENTAGRAM FREEZONE QC-92-a czy ten wentylator jest dobry???i czy od niego ależży temp.procka???


(:: MARIO ::) #9

to dobry wentyl, ino tzar go czyscić, przesmarowywać procka świeżą paste i bedzie gicior =]