Temperatury procka prawidłowe?

Idle

idlel.png

stres

stres.png

Tak, prawidłowe

Wszystko jest ok.

Procesor taki jak w podpisie czyli AMD Athlon XP 3000+ (2100 MHz)

W takim razie ci się “zepsuł” :wink: procek bo ma coś niskie temperatury. :wink:

Ja mam Athlon 64 3200+ i po OC do 2300MHz mam temperaturę 23* :smiley:

I pewnie masz jakieś lepsze chłodzenie :smiley:

haha! Boxowe xd

W takim razie jak doprowadziłeś do takiej temperatury :lol:

Wejdź do BIOSu i zobacz jakie on temperatury wskazuje?

HWMonitor pozwoli Ci zbadać temperatury minimalne i maksymalne Twoich podzespołów, możesz jego odpalić, postresować komputer, a potem wrzucić screen z tego programu. Procesor szybko się chłodzi.

Odpaliłem tego HWMonitor włączyłem CS 1.6 pograłem z 20-30 minut i oto wyniki :

beztytuuqhp.png

potem wszedłem do BIOSu temp procesora 42*, a płyty głównej 39*

No to temperatury dobre. Masz może jakąś inną pastę termoprzewodzącą, niż ta oryginalna z chłodzeniem Boxowym?

Sprawa sie ma tak że parę dni temu kupiłem nowego procka AMD Athlon XP 3000+ i od razu jakąś lepsza pastę kupiłem Revoltec Thermal Diamond Grease (http://chlodzenie.net/reviews/wielki-te … wodzacych/) oraz radiator też dokładnie wyczyściłem i temperatury takie jak wyżej, a tak to miałem AMD Sempron 2400+ w którym przy jakiejś badziewnej paście której nawet już przy ściąganiu praktycznie na rdzeniu nie było, w idle temp 33-35* a stresie 44* nie przekraczało i dlatego pytam.

No ale jak są dobre to :spoko:

No to niestandardowa pasta wszystko wyjaśnia.

Monitoruj co kilka miesięcy temperaturę i odkurzaj raz na jakiś czas komputer, a będzie dobrze.

Z tego co się orientuje jest to jedna z najlepszych past. Inny chwalą Silver 5 - a tak na prawdę to jest wielkie /cenzura/. Że tak powiem za przeproszeniem :P. Najlepszy jest Liquid pro ale trzeba mieć miedziane chłodzenie i osłonę na procesor. A co do temperatur, pastę trzeba przegrzać trochę żeby zaczeła bardzo dobrze przewodzić ciepło. Poszukaj na internecie ile trzeba ją wygrzewać.