Tempetratura procesora 53 stopnie

(Peter051c) #1

Mam procka AMD Sempron 2200 + przetaktowany na 2500 kupiłem wentylator http://www.4max.com.pl/default.asp?g=18 ... odukt=1782 i podła.ćzyłem go dzisiaj i temperatura jest taka jak w temacie czy jest za duża dla procka a jak tak to jak zwiękrzyc obroty wentyla.

(adam749) #2

temperaturka w spoczynku, czy w stresie?? Zmieniłeś paste termoprzewodzącą na CPU?? Moim zdaniem temperatura jest dobra.

(Peter051c) #3

temperatura jak gram dość długo grałem pasta jest zmieniona

(adam749) #4

Czyli jak napisałem wyżej moim zdaniem jest dobra. Pasta musi się wygrzać po paru dniach dopiero będzie trochę niższa temperatura.

(klopas) #5

temperatura jest ok... ale spróbuj dać mniej vcore prockowi... na początek zmniejsz o 0.05V... i napisz czy odpali i jaka będzie temperatura...

(Peter051c) #6

tak ale czym zminiejszyc

W dniu 18.07.2008 , o godzinie 15:59 został dopisany post przez peter5230

nie wiem jak zmniejszyć vcore

(klopas) #7

biosem... nie gadaj że nie zwiększałeś... aha i trzeba było kupić całe chłodzenie bo sam wentyl za wiele ci nie da :wink:

(Monczkin) #8

peter5230 , zacznij stosować się do zapisów w regulaminie. Skończy się to tym, że zacznę wyciągać konsekwencje. Popraw błędy i zacznij pisać poprawnie po polsku.

(Peter051c) #9

nie zwiękrzałem vcore

(klopas) #10

lol! to cud że aż tak wysoko poszedł :stuck_out_tongue: ale skoro tak to pójdzie jeszcze wyżej jak zwiększysz vcore :wink: tylko że będzie się restartował (temperatura procka będzie za duża...)

(Peter051c) #11

ludzie no chciałem zmniejszyc vcore ale jak