Temporary internet files

(Iluviria) #1

A więc tak. Zacząłem dziś czyszczenie dysku, więc od razu skoczyłem właśnie tam. Jako że długo nie czyszczony, folder miał 19,5 gb. Dwukrotnie próbowałem usunąć zawartość, ale za oboma razami zawieszał się komputer. Przy trzecim stało się coś dziwnego - wszystkie pliki natychmiast znikneły... ale folder dalej ma 19,5 gb. I tutaj następuje moje pytanie - da się z tym coś zrobić? Koniecznie bez formata.

Z góry dziękuję.

(niezDarek) #2

poczytaj to: %5C/viewtopic.php?f=2&t=48344&start=0

(Marvin Nekromanta) #3

Zmień przeglądarkę na FireFox'a. Start --> Wszystkie Programy --> Akcesoria --> Narzędzia Systemowe --> Oczyszczanie Dysku Wybierz dysk z Windows'em i po otwarciu okna zaznacz TIF. Po kliknięciu OK pliki powinny zniknąć. Robiłeś już restart PC? Jeżeli nie to spróbuj, może to tylko bug graficzny.

PS> A co jest złego w SOD?

(Iluviria) #4

Dzięki wielkie.

(Hitm3n) #5

Hmm system ? Pewnie XP-ek. Wg mnie źle się zabrałeś za to czyszczenie, na początek mogłeś to zrobić systemowym oczyszczaniem, później ewentualnie jakimś dodatkowym programem.. A tak sobie bajzlu narobiłeś.

Spróbuj usunąć folder Unlockerem albo File Shrederem . Jak nie da tak, ściągnij jakiś program co oczyszczania dysku, np CCleaner czy coś w tym stylu.

(Danielm86) #6

Sysytemowe Oczyszczanie Dysku?? =D>

polecam CCleaner'a

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... r+2.18.878

(Hitm3n) #7

Ja używam głównie SOD i od czasu do czasu narzędzia z TuneUp Utilities 2009. I nie wiem, czemu się czepiasz master ;D

(Frog) #8

Azuranski , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif