Teraz internet 500% szybszy

i co wy o tym sądzicie http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=34262547

Moim Zdaniem to bajeczka dla grzecznych dzieci jakich nie brakuje na Allegro !!

Bo popatrz jak ja korzystam z sieci osiedlowej i mam przydzielone 256 kB/sek / To mi przydziela Serwer osiedlowy . To co jak zainsatluje taki czy inny program to. Musiałby on zmieniac ustawienia serwera kosztem inych userów, Możliwe Twoim zdaniem…? Suma przepustowości serwera jest wartością zmierzalna i stała… !!

Według mnie jest to totalna bzdura i naciaganie kasy od naiwnych… ludzi

co o komputerach maja zielone pojecie…!

Pozdrawiam

wiekszosc porgramow tak robi w celu skrucenia czasu polaczen

(pingow)

zadna rewelacja

programy takie jak PGWare_Throttle, PGWare_GameBoost,

Webroot.Accelerate itp.

dzialaja na tej samej zasadzie

prawda jest to ze gora 2/3x predkosc dostepowa sie zwieksza i to wszystko do netu (optymalizacja lacza)

Firewall Agnitum_Outpost_Firewall_v2.5 ,takze to wykorzystuje

a nawet wiecej wprowdzajac /cache/ dla serwerow DNS

Kolejna ściema…

miałem ten program i net mi zwolnił, po przywróceniu dawnego DNS chodziło jak trzeba. Mam chello i oni dostarczają mi naprawdę szybkie DNS-y.

A tego typu programy to nic nie warty stuff. szczerze nie radzę kupować.

EDIT.

PS. Pozatym jeżeli provider przydziela ci powiedzmy 1536kbps to nie ma szans żeby strony się ściągały szybciej niż ta prędkość ustalona przez providera.

miałem ten program i 500% to gruba przesada nawet jakby ująć jedno zero no chyba że ktoś ma DNS-a bardzo wolnego, program działa na tej samej zasadzie co “speed selector”(o ktorym było już pisane na tym forum)program taki sobie znajduje najszybszego DNS-a dla podanych www , a tym DNS-em jest 194.204.152.34 o którym prawie wszyscy wiedzą ,wystarczy przejrzeć wklejona loga np. z HijackThis

Moim zdaniem to jedno wielkie kłamstwo, nie jest możliwe to, żeby aż tak przyspieszyło. To mój admin ustala i nie wykrocze zbyt wiele ponad prędkość :shock: Ale fajnie by było, żeby ten program działał tak jak opisał właściciel aukcji :twisted:

Instalowałem ten program niedawno i to jest ściema net chodzi tak samo jak chodził. Programy takie jak ten to naprawdę bajka dla dzieci którw we wszystko wierzą. Kolejna bajka z Allegro :smiley: :smiley: :smiley:


>> |||||||||||||||||||||||||||||||||75% trwa ładowanie statusu <<

Żadna rewelacja. I ty pysiu na to się nabierasz (?) :smiley:

Pełno jest odpowiedników tego “cuda”,o którym mówisz.

nie sam nie wierze wte rzeczy chciałem tylko poznac opinie od innych i rozpocząć dyskusje :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Opinie już znasz a dyskutować niestety nie ma o czym. Bleff. :smiley:

Jestem zawsze z góry,sceptycznie nastawiony na takie cuda,więc nawet sobie głowy nie zawracam takimi pierdołami :?

Moim zdaniem takimi progsami nie poszybszy się internetu …

Tylko kupując nowe łącze …

Spoox!!

Może coś poprawia, ale napewno nie widać różnic…

Nie wierzę w takie “cudne programy” …

:frowning: ja mam dostęb z kablówki 128 kbs i trochę mi się ślimaczy… Znacie może jakieś metody na przyspieszenie go (choć trochę). Może jakimś programem albo konfiguracją połączenia?

Z góry dziękuje za pomoc…

Drogi Kolego skoro chcesz uzyskac na tego typu problem pomoc należy.

  1. Podać system operacyjny Na jakim pracujsz (uzywasz)

2.Przegladarkę Internetową…!

  1. Sprzęt jaki posiadasz ?

  2. I ewentualne programy jakie ci się uruchamiają przy starcie komputera.!

Wyposazony w taka wiedzę na temat Twojego sprzetu, będzie ci mozna udzielić. pomocy… !!

Pozdrawiam

Program o podobnym działaniu można znaleźć i zassać za free :P. Po co wydawać te 6,99 :wink:

Bardzo przepraszam za nieprofesjonalne zachowannie :cry:. Już podaje mój konfig:

Laptop IBM model na razie nie znany

Pentium III 800 mhz

256Mb ram

20 Gd Hdd

Windows XP PRO sp1

2 zainstalowany przeglądarki:

-OPERA

-I EXPLORER 6.0 (microsoft, bez modyfikacji)

Proszę jeśli można o nazwy programów dostępnych w necie lub inne metody.