Terminal kolporter brak możliwości podłączenia kabla jak rozwiązać

Witam

Mam następujący problem. Musimy w sklepie założyć terminal płatniczy Koloportera koniecznie na kabel, ponieważ zasięg GSM jest słaby i często występują problemy. Niestety położenie kabla nie wchodzi w grę, ponieważ wszystkie kable są już położone w ścianach a jesteśmy świeżo po remoncie i nie można nic kuć, wieszać koryt itd.

Router z wi-fi mamy w sklepie więc pomyślałem, żeby zastosować jakiś AP który przewodowo łączyłby się z terminalem a bezprzewodowo z routerem. Co mi będzie potrzebne? AP czy jakieś inne urządzenie. Oczywiście chcemy zainwestować jak najmniej pieniędzy.

Czy jest to do zrobienia? Jeśli tak to w jaki sposób? Pozdrawiam

Najlepiej http://allegro.pl/listing/listing.php?string=ap+client&search_scope=wszystkie+dzia%C5%82y

Do kabli sieciowych nie trzeba kuć ścian, zamiast korytek można zastosować listwy podłogowe, które oferuję chowanie w nich wszelkiego rodzaju okablowania.

Wystarczy AP z AP Client.

Jeśli nie macie w głębokim poważaniu swoich klientów, nie kupujcie AP z najniższą ceną, bo takie urządzenie może być dziurawe jak sito, tj. mieć znane luki bezpieczeństwa.

Zamiast AP, możesz jeszcze użyć transmiterów sieciowych (wymagana ta sama faza w kontaktach).

Nie mamy gdzieś klientów więc prosiłbym o polecenie jakiegoś dobrego ap z ap client z dobrym stosunkiem jakości do ceny.

Jeśli chodzi o jakość w stosunku do ceny, to możesz rozglądać się za AP MikroTika.

Co myślicie o adapterach PLC/HomePlug? Czasem dla klienta bezpieczeństwa nie będą lepsze adaptery PLC/HomePlug. Dobrze myślę?