TES IV: Oblivion (oryginał) - Odzyskiwanie setup-1c.bin


(Piksel14) #1

Mam problem z moim oryginalnym Oblivionem, a mianowicie błąd CRC przy pliku setup-1c.bin (a dokładniej oblivion.esm i czymś jeszcze związanym z dźwiękiem, zawartym w tym pliku). Udostępnienie tego pliku odpada z dwóch powodów - a) ten plik ma prawie 2GB b) możliwe że coś będzie niekompatybilne z moją wersją. Wymiana płyty na działającą też odpada, bo nie mam dowodu zakupu a samą grę kupiłem zaraz po wydaniu dodatku Knights of the Nine. Aha, o mało co zapomniałem - płyta jest porysana, mocno porysana bo kiedyś mało dbałem o płyty, czego niestety żałuję. Istnieją dwa sposoby (poprawcie mnie, jeśli się mylę :p):

  1. Odzyskanie tego pliku, co raczej i tak nie podziała bo już czterech programów używałem do tego i każdy "zacinał się" w tym samym momencie.

  2. Mogę zrobić listę plików, które nie chcą się zainstalować, ale to będzie mogło mieć nawet 400mb (czytałem że oblivion.esm ma ok. 250mb) więc wątpię żeby ktoś chciał te pliki dać na Rapidshare, ale jak znajdzie się jakiś ochotnik to proszę bardzo i dziękuję. :stuck_out_tongue:


(Keymen3) #2

Rapid ma ograniczenia do 200MB, a ja nie mam konta Premium :frowning: Mogę to zrobić, jeśli:

a) znasz jakąś bezpieczną stronkę do hostingu plików,

b) jeśli da się te pliki zgrać z płyty na dysk bez instalacji gry

c) jeśli dasz mi gwarancję, że nie uszkodzę swojego egzemplarza :wink:


(Piksel14) #3

a) na http://www.sendspace.pl/ można przesyłać do 300mb na plik ale jeśli będzie za duży to proponuję podzielić go WinRAR'em na kilka partów,

b) najłatwiej o te pliki jeśli zainstalujesz grę bo tak to będzie trzeba się męczyć z konwertowaniem pliku z bin na iso a później wypakowaniem tych plików jakimś programem,

c) daję ci 100% gwarancję że nic się nie stanie (chyba że porysujesz płytę palcem, albo coś w tym stylu :p).


(Wiktor 1996 96) #4

a)odsiebie spakuj i podziel albo przeklej.pl plik do 1gb


(Piksel14) #5

Pliki z błędem CRC to:

  • Oblivion.esm

(Keymen3) #6

Spróbuję jeszcze przed wyjazdem. Jak nie zdążę to przykro mi, ale będę to w stanie zrobić dopiero za 2 tygodnie :frowning: Jeśli nie wrzucę dziś, a przez następne 2 tygodnie nikt inny tego nie zrobi, to odezwij się na PW. Wtedy poświęcę Ci trochę czasu na rozwiązanie tego problemu :wink:


(Piksel14) #7

Można wrzucać, każdy z kolegów ma te sam problem...

Doceniam to. :wink:


(Keymen3) #8

Niestety, nie zdążyłem, mam za wolnego neta :frowning: Skontaktuję się z Tobą ok. 9 sierpnia :wink: Serdecznie pozdrawiam!


(Piksel14) #9

Nie zależy mi na czasie. ;p


(Keymen3) #10

To dobrze :wink: