Test antivirusów i firewalli marzec 2006

(Taba3) #1

W marcowym wydaniu czasopisma PC World Komputer ukazał sie test antyvirusów. Wyniki przedstawiają się następująco.

XXXXXXXX

oraz test firewalli. Wyniki:

XXXXXXXX

(Marcinb677) #2

Jestem bardzo ciekaw czemu w tescie nie ma niezbyt popularnego w Polsce programu BitDefender 9 Pro Plus ja go używam i jestem bardzo zadowolony nie zamula, bardzo wysoka wykrywalność itd. Jeśli chodzi o Mks_vir 2005 i Arca_vir to zawsze sądzilem że Mks ma większą wykrywalnosc niż ten Arca_vir 2006 i bardzo dobrze w końcu to bardzo dobrej jakości polski produkt :smiley: :slight_smile: w dodatku wyprodukowany przez doskonałych polskich programistów :).

Mario_90 zakładam że masz zgodę wydawnictwa na przepisanie tutaj tego tekstu.

(Myca14) #4

Dziwi kiepskie miejsce NOD32, ale nie jest tak źle bo Kerio wygrał :smiley:

(aju) #5

Co jak co to kpina że mks, norton i panda są przed nodzikiem.

Nie raz nod32 mnie ratował, gdy nawet słynny kaspersky nie dawał sobie rady i potem miałem świetnie zasypiony system. Przy nodzie nic się nie wdarło.

Za to co do FV zgadzam się w zupełności - outpost'a używam dość długo i wiem, że zawsze mogę na nim polegać.

Mario_90 masz zgodę redakcji na umieszczenie tu wyników testu?

(Grzechom1) #6

NOD 32 dopiero 9??! On zasługuje na lepsze miejsce. Panda strasznie spowalnia system i jest 6 :o .

NOD 32 powinien być wyżej, a na pewno przed Pandą.

(Polko P L) #7

Nie ma co się przejmować takimi testami, każdy używa tego co mu pasuje i jak nic mu się "złego nie dzieje" znaczy że używa dobrego programu.

(Micromac) #8

Co do programu Kaspersky Anti-Virus Personal 5.0.388 nie jestem zaskoczony. Ma jeden z najlepszych algorytmow do wykrywania wirusów.

Zastanawia mnie natomiast pozycja avasta.

Mario_90

Dobrze byloby, gdybys przedstawil jakie kryteria brali pod uwage przy ocenianiu (testowaniu) tych produktów.

(El Presidento) #9

Napisz dokładnie jaki to numer tej gazety, bo chętnie zobacze jakie są wyniki cząstkowe oraz na jakiej zasadzie były oceniane obydwa rodzaje programów.

Bo sam ranking nic nie mówi :roll:

(Taba3) #10

jest to najnowsze marcowe wydanie PC world komputer

(iGreq) #11

:frowning:

:slight_smile:

Nod32 zdecydowanie za nisko

Outpost tam gdzie być powinienen

(Asterisk) #12

W związku z brakiem odpowiedzi na pytania

wyniki testu zostają skasowane, a temat przeniesiony tam, dzie jego miejsce.

Zainteresowanych odsyłam do lektury u źródła