Test antivirusów i firewalli marzec 2006

W marcowym wydaniu czasopisma PC World Komputer ukazał sie test antyvirusów. Wyniki przedstawiają się następująco.

XXXXXXXX

oraz test firewalli. Wyniki:

XXXXXXXX

Jestem bardzo ciekaw czemu w tescie nie ma niezbyt popularnego w Polsce programu BitDefender 9 Pro Plus ja go używam i jestem bardzo zadowolony nie zamula, bardzo wysoka wykrywalność itd. Jeśli chodzi o Mks_vir 2005 i Arca_vir to zawsze sądzilem że Mks ma większą wykrywalnosc niż ten Arca_vir 2006 i bardzo dobrze w końcu to bardzo dobrej jakości polski produkt :smiley: :slight_smile: w dodatku wyprodukowany przez doskonałych polskich programistów :).

Mario_90 zakładam że masz zgodę wydawnictwa na przepisanie tutaj tego tekstu.

Dziwi kiepskie miejsce NOD32, ale nie jest tak źle bo Kerio wygrał :smiley:

Co jak co to kpina że mks, norton i panda są przed nodzikiem.

Nie raz nod32 mnie ratował, gdy nawet słynny kaspersky nie dawał sobie rady i potem miałem świetnie zasypiony system. Przy nodzie nic się nie wdarło.

Za to co do FV zgadzam się w zupełności - outpost’a używam dość długo i wiem, że zawsze mogę na nim polegać.

Mario_90 masz zgodę redakcji na umieszczenie tu wyników testu?

NOD 32 dopiero 9??! On zasługuje na lepsze miejsce. Panda strasznie spowalnia system i jest 6 :o .

NOD 32 powinien być wyżej, a na pewno przed Pandą.

Nie ma co się przejmować takimi testami, każdy używa tego co mu pasuje i jak nic mu się “złego nie dzieje” znaczy że używa dobrego programu.

Co do programu Kaspersky Anti-Virus Personal 5.0.388 nie jestem zaskoczony. Ma jeden z najlepszych algorytmow do wykrywania wirusów.

Zastanawia mnie natomiast pozycja avasta.

Mario_90

Dobrze byloby, gdybys przedstawil jakie kryteria brali pod uwage przy ocenianiu (testowaniu) tych produktów.

Napisz dokładnie jaki to numer tej gazety, bo chętnie zobacze jakie są wyniki cząstkowe oraz na jakiej zasadzie były oceniane obydwa rodzaje programów.

Bo sam ranking nic nie mówi :roll:

jest to najnowsze marcowe wydanie PC world komputer

:frowning:

:slight_smile:

Nod32 zdecydowanie za nisko

Outpost tam gdzie być powinienen

W związku z brakiem odpowiedzi na pytania

wyniki testu zostają skasowane, a temat przeniesiony tam, dzie jego miejsce.

Zainteresowanych odsyłam do lektury u źródła