Test antyvirów z KŚ 13/06

ee tam ja używam AVG FREE i jestem zadowolony nie muli i jest całkiem skuteczny plus do tego fireval KIERO i ADWERE SE PERSONAL i jest dobrze nie mam żadnych wirusów i innych śmieci

Żeby panda, bit, mcaffe były przed nodem to lekkie przegięcie.

Czuje szwindel w tym teście… :x

:frowning: Ludzie porównajcie sobie wyniki wykrywalności :frowning: a nie sugerujcie się resztą informacji w teście :frowning: Dopiero ta część ukazuje całą “obiektywność” testu :wink:

Dla mnie obiektywnością jest zajętę miejsce w porównaniu z innymi :mrgreen:

heh, ja np. uzywam antivir i nie zauwazylem jakos zebym mial wirusy na dysku :stuck_out_tongue: a tu wyszedl jako dziadostwo

Jaki antywir żre mniej pamięci Kaspersky czy ArcaVir??

Zdecydowanie Kaspersky - wersja 6 działa jak marzenie :mrgreen:

Ja mówiłem że kaspersky rządzi lata zanim w ogóle zaczęli robić testy antywirów…

tez tak uwazam… :confused:

w testach nie powinni brac pod uwage ceny, tylko skutecznosc…

;/

p.s. wydaje mi sie ze tyle, ile producent zaplaci KS, taka ma pozycje ;/

Jestem zdziwiony ale ogólnie rank. mi się podoba…

Ja bym kilka pkt . zmienił , ale nie jest źle :slight_smile:

:evil: Czy tak ciężko jest wytłumaczyć że w tym teście nie należy się kierować górną częścią tabeli :? Popatrzcie sobie na WYKRYWALNOŚĆ (testy przeprowadzono w Magdeburgu) i wtedy porównajcie :? Reszta tabeli dotyczy bzdetów dla doświadczonego użytkownika (instrukcja, polska wersja, łatwość obsługi instalacji) ale dla laika są to bardzo ważne informacje :!: :?

Myszak prawda jest taka iż 3/4 osób najpierw patrzy na miejsce AV i na tym poprzestaje.

Tylko 1/4 popatrzy na dalszą część tabeli :!:

A propo NODa, czemu dużo osób uważa go za bardzo dobrego antyvira ?? Wiem, że ma bardzo dobrą heurystykę i nie obciąża za bardzo systemu. Ale co poza tym ??

Na Twój wymiatacz wręcz idealny 8)

Wiem wiem :slight_smile: . Kiedyś zainstalowałem go właśnie z KŚ, ale później miałem problemy z systemem. Ale po walce z vt100 jeszcze raz spróbuję. :mrgreen:

zgredzio mam kompa podobnego do twojego, lepszy procek i mniej ramu(128) i powiem szczerze że nie odczuwam obecnosci noda na moim komputerze, a jesli chcesz miec pełna i darmowa ochronę, to zainstaluj

Nod32 i Kerio Personal Firewall :):slight_smile:

Dobra, tyle że NOD nie jest darmowy :stuck_out_tongue: . Chyba, że miałeś na myśli to, że w KŚ tak.

No tak chyba te 5 zł raz na 4 tygodnie (co tyle trzeba przedłuzac licencje to nie problem :):slight_smile:

A co chcieć poza tym? Dobry AV to taki który nieprzepuszcza syfu na komputer i nie obciąża zbyt systemu!

A nod32 w tym przypadku sprawdza się wyśmienicie

Ja też mam nod-a z KŚ zainstalowałem go w marcu i dotąd mi dobrze działa i to bez żadnej rejestracji.