Test Drive Ultimate - Wymagania

Hello ! :slight_smile:

Mam pytania, czy pójdzie mi Test Drive Ultimate na moim kompie ?

Mój komputer:

Procesor: AMD Athlon 64 2800+

Pamięć RAM: 512MB

Karta Graficzna: Radeon 9550

Najbardziej się boje o moją kartę graficzną, ale chciałbym nawet pograć na małych detalach :slight_smile:

Pozdrawiam,

Marcin :slight_smile:

Pójdzie spokojnie ale zawsze spytaj google

http://www.srtest.com/referrer/srtest

wejdź tu wybierz gre i enter. Czy to takie trudne?

Nie pójdzie, karta nie jest obsługiwana.

ja bym nie był taki spokojny

Kolega włączył na GF seri 5… ale niezły pokaz slajdów był :mrgreen: MarcinBreak , wg mnie ramu jeszcze z 512 i grafika conajmniej serii 9800…

mój kuzyn ma radeona 9550 i jakimś cudem gra :stuck_out_tongue: wiec pewnie odpali :slight_smile:

nie zobaczysz jak nie sprobujesz…

THX wszystkim za odpowiedzi, ale sam już w końcu nie wiem czy mi pójdzie. Jak napisał mafioz weszłem na tą stronkę i sprawdziłem czy mi będzie działał TDU, ale niestety piszę że mam za słabą karte graficzną :cry: Prawie wszystko w mojej karcie jest, np. Mam Pixel Shader 2.0, tak jak jest wymagane, tylko że mam za mało pamięci przy karcie :cry:

MarcinBreak też ci mowię, że masz grafike słabą, ale sprawdź sobie sam jak nie wierzysz

ściągnij DEMO i zobacz czy pójdzie

no tak ale chyba dema nie ma… Ale ja mowie ze odpali tobie bo grałem na tej karcie w tą grę u kuzyna

Ilość pamięci to akurat nie problem, bo zalecane jest 512MB, a ja mam 256MB i i tak działa na full 8) Problemem może być sam model karty graficznej, poprzednio miałem Radeona X300 i niby też się wszystko zgadzało a na minimalnych detalach na 640x480 nie dało się grać (pare fps 3 - 4 w porywach do 5 :stuck_out_tongue: ).

Złączono Posta : 16.04.2007 (Pon) 17:49

Prosze cytat z innego forum nt. tej gry i tej karty:

Jak chcesz to kupuj, ale wydaje mi sie że narazie to będzie kasa wyrzucona w błoto.