Test kompa w grach - jakie gry polecacie?

Szukam gier o jak największych wymaganiach sprzętowych. Pragnę przetestować kompa brata i szukam gier. (sam nie gram w gry, On też nie, ale teścik chcemy zrobić)

Komputer:

Intel Pendium D, 2x 3,2GHz, Gigabyte Radeon X1600Pro, 6x Hitachi 250GB SATA RAID a to wszystko na płycie Foxconn (dokladniego modelu nie pamietam)

Proszę wpiszcie wymagające produkty:

PS: czy ktoś zna siatkówkę na kompa?

FEAR :stuck_out_tongue: pujdzie ci na wyskoich detalach moze ale o bardzo wyskokich to mozesz pomażyc :slight_smile:

A ile RAMU? Karta Grafiki niezbyt rewelacyjna więc na super efekty nie licz.

Tak jak poprzednik polecam F.E.A.R :slight_smile:

a jak chcesz na ful detalach grac w FEARA to zabespiecz się kartą graficzną 7800 GT :mrgreen: ta karta daje już mozliwos grania na max detalach mam tą gre ale gram na średnich wystarcza mi to bo jest ładniejszy od Half Life 2 w niego też grałem na full detalach ani razu nie zacioł się :mrgreen: a jak chcesz testowac grafe to 3Dmark 05,06 :slight_smile:

Polecam grę - Tetris, choć nie mogę zagwarantować że ruszy na twoim sprzęcie. :? :x

aleś walną gre =D>

polski_rolnik a ile Ty msz FPSów w Tetrisa? :mrgreen: a może w MARIO? 8)

Ach zapomniałem o RAM - 2x 1GB (PC3200, 400, cl 2.5)

karta jest głównym elementem dobrego komputera :mrgreen: ramy to pikuś zależy jakie rodzaj ich masz jak takie to są zwyłke ramy :slight_smile:

polski_rolnik :x naprawdę współczuję :roll:

sceri polecam:

F.E.A.R, HL:2, Doom 3 (ewentualnie), jak wyjdzie to CRISIS :mrgreen: , NFS:MW (oczywiście wszystko na najwyżsyzch :wink: )

Uważacie więc, że Gigabyte Radeon X1600 Pro jest słabą grafiką??

fajna karta tylko jak cenisz cisze w kompie to bierzesz bez wiatraka a jak chcesz karte to kręcenia i do extremalnych zadan to bierzesz Radeon X1600 Pro HiS 256MB HDTV & DVI IceQ Turbo 8)

tak.

polemizowalbym. ram przydaje się rzy każdym użyciu komputera nie tylko w grach. Pozatym lepsze gry wymagają więce ramu bo muszą prztwerzać więcej info.

F.E.A.R , Ghost Recon Adwanced Warfighter , NFS MW , Half-life 2 i może SC CH.

Powiedzmy tak Radek 1600 pro jest co najwyżej kartą średnią czyli taką gdzie pograsz w najnowsze gierki ale bez najwyzszych detali

A jak chcesz pograć w coś wymagajacego to polecam

wszystko tak jak wyżej ale dodaj sobie DOOM 3 , Sprintel Cell haos theorency , Prey .

Ram jest bardzo ważny,pomijając dobrą kartę,do najnowszych gier musisz miec conajmiej 1 GB,innaczej gra na 512 MB to ciągłe przetwarzanie pliku wymiany na dysku,tutaj Doom3 jest takim przykładem na 512 MB chrupie,Fear nie wiem czy pujdzie na 512 MB ram,nawet jeśli tak,to w niego komfortowo nie pograsz

The Elder Scrolls IV Oblivion na maxa. 8)

koles nie spamuj bo się nie znasz :mrgreen:

na takich ramach to jest maszyna ale nawet 4 razy 512 Ram zwyłych nie mają szans :stuck_out_tongue:

Kingston HyperX DDR2 2x 512MB 750MHz CL4 - cena 730 złotych :smiley:

O co wam chodzi przcież napisał że kolega ma 2*1gb :? Jakbyś miał coś pokroju GF 7600GS lub Geforce 7900 GT to wtedy miałbyć coś testować na max detalach.

dobrze powiedziane :mrgreen: