Test routera

Czy to może byc przyczyną kłopotów z łączem neo?

Tak mi pokazuje test na routerze

I jeszcze taki bo zpomniałem dodać:

Witam:)

Mam takie same wyniki testu, a neostrada działa bez większych problemów, więc to nie ma wpływu na połączenie. Proponuję odłączenie routera na chwilę od zasilania oraz od linii telefonicznej i odczekania po ponownym podłączeniu kilku minut.W moim przypadku ma to zadziwiająco skutecznie działanie. Być może też być przeciążona centrala i stąd takie problemy. Od momentu zniesienia limitów na neostradzie jakość połączenia znacznie się pogorszyła. Telefon do “blue line” odradzam, gdyż zależnie na kogo się tam trafi zawsze zrobią z człowieka idiotę, po około 10 próbach zgłoszenia awarii zarówno na błękitnej linii i numerze serwisowym dałem sobie spokój, ponieważ zawsze słyszałem, że to moja wina, że nie ma internetu lub spadła szybkość połączenia, ponieważ mam wirusy itd. oraz, że mam używać aplikacji neostrady, która ma wbudowaną barierę ochronną dla komputera. Większego steku bzdur jeszcze nie słyszałem…

Pozdrawiam

witam,

podobno lepsze wynikiosiaga sie na PPPoA… u mnie tak wlasnie router chodzi i nie mam problemów…