Test twojego łącza

CANALETTO wierz albo nie ale tak jest chyba że ten test to lipa

Nie musisz dwa razy powtarzać :slight_smile:

Mam pytanie związane częściowo z tematem :

Czy dzielenie Neo jest legalne ? Bo czytałem gdzieś, że nie :evil:

A mi wyszło 230 kb/s

A i podobna stronka http://dsl.cz - klikamy w to kółeczko czarne w tym Liczniku!!

w tym tescie mam 1287 Kbps/s

mnie też dziwi jak mam łącze 32kb\s i mi na serio ściąga z netu nawet 200kb/s ,a torrentem udało mi się wyciągnąć 217 kb/s mam screna jak chcecie

Nie jest legalne, prawdopodobnie głównie dlatego TPSA wprowadziła limity na Neostradę. DSL TP jest do dzielenia.

chyba, że rozdział idzie w jednym pomieszczeniu i jest ono udostępnione

lub - chyba, że podpisze z TPSA dodatkową umowę na dzielenie łącza, jęsli chce podłączyć komputer w innym lokalu (mieszkaniu etc.)

Wszystko ok, tylko tego co pogrubiłem nie rozumiem.

strumienianin na zasadzie połączenia kompów w sieci lokalnej i upostępnienia bramki internetowej - może nie dońca się jasno wyraziłem :slight_smile:

Swoje łącze najlepiej testować, wrzucając jakiś plik, o objętości ~5 MB na szybki serwer FTP… I obserwować :slight_smile:

Oczywiście te testy pokażą średnią prędkość, ale nie będzie to tak wiarygodne, jak metoda przeze mnie podana :slight_smile:

354kb/s przy łączu 512, moj provider to AOL, komu tam wyszło przy predkosci 32kb/s 180, zart czy cud :?

Raczej prędkość 256kbps, a pobieranie przy tym łączy tu 32 k** B **/s.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kb

Mi na stronce dsl.cz wyszła prędkość 126.1 Kbps a pobieranie 15.8 KB/sec. Dla mnie jest to wiarygodny wynik bo mam neostrade 128 i rzeczywiście pliki ściągają mi się maksywalnie z bardzo podobną prędkością :slight_smile:

Mam 612 kb/sek. place 75 zł miesięcznie :!: :!: :!: :!:

Cudnie!

Płać dalej.Bardzo dziekujemy za Twoją informacje.

Mi na 256,wieczór wyniosło 111 KB/s :?

wychodziło mi miedzy 570 a 670 przy trzech próbach. Płace 48 zł/miesiac i jestem w WLANie połaczonym z internetem łączem 2MB

ja mam neo 128 i place 70 zl miesiecznie a mam predkosc srednia po tym tescie 112 kb/s

snap12pf.jpg

Mi wyszło 206kb/s