Test w 3DMark03

Witam. Dokonałem dziś testu w 3DMark03 i uzyskałem 7654 pkt. Czy to dużo czy nie za wiele ?

Dużo to nie jest :stuck_out_tongue: Ja mam około 10500 pkt. Też wydaje mi się, że nieco za mało, no ale nie narzekam więc na te punkty patrzę z przymrużeniem oka :slight_smile:

słabiutko ja w owym 3d marq uzyskałem na karcie 7600gs około 12,5 tyś czy nawet więcej ( to było rok temu):D, ale nie ma się co dziwić masz wyjątkowo marną grafę :P.

Przed chwilą dokonałem 2 testu lecz dałem antyaliasing x8 oraz tekstury Anistropic i wyszło mi 3144. To okropnie fatalnie ;/

Może na tą kartę to i dużo ale oczywiste raczej że to słaby wynik ogólny. Jeśli chcesz jakiejś wydajności w grach to Geforce 8600 lub odpowiednik ati to minimum i to też raczej dla dx9 niż 10 :slight_smile:

Ja mam 11k punktów w 3dmarku 06 :stuck_out_tongue: , bo w 03 nie mieści się w ramce xD

A czy Palit 8600 Sonic+ jest o tyle lepsza od tego padła co ja mam że będę mógł se pograć na High lub Medium w np. Crysisie lub NFS ProStreet lub Gothic 3 ?

PS. Czym sie różni 3DMark03 od 3DMark06 ??

Oczywiście :slight_smile: W Crysisa to ja gram na medium, a mam grafikę 7600 Gs od Palita

to odpal sqwarka01 :mrgreen:

Daje 100zł na to, że kupiłeś kompa w sklepie typu vobis/media expert. Tam zdziercy pakują takie gówna jak 8500gt, daja zasilacz FEEL i puszczają za 2tyś. Wymien grafe na jakiegos 8600 gts’a a wynik bedziesz miał x2 lepszy.

w 06 gry potrzebują lepszych renderów

Odczujesz wyraźną różnicę. W crysisa zagrasz na rozdz. 1024 i wysokich detalach gdzie niegdzie średnich kwestia dopasowania np cieni.

Już byś przegrał bo kupiłem go w Magic-u. Gościu chciał mi najpierw dać 7900GS lecz powiedział że ona bedzie słabsza niż 8500.

Wygrałbym bo to jest typ(rozgałezienie XD) takiego tego rodzaju sklepów. Osobiscie nie znam czegos takiego jak MAGIC.

A i tu cię oszukał bo 7900GS jest o niebo lepsza od 8500gt, która jest mega syfem(prawie jak seria gf’ów FX) : p

No to nieźle cię zrobił. Dał ci kartę ok. 2 razy słabszą niż 7900GS.

7900GS robi w markach;

03 - 18000

05 - 7500

06 - 4300

Jak sie ma do tego twój 8500GT ?

Trzeba było wpierw zapytać na forum co brać a nie na odwrót. :smiley:

Johny ma rację karta z niższej półki jak 8500 nie ma szans z high-endowym 7900GS z poprzedniej serii. Ten “Gościu” pewnie chciał się pozbyć jak najszybciej tej karty i jak widać udało mi się to niestety…:/:slight_smile:

Magik to Zielonogórski sklep komputerowy :wink: Sam w nim kupowałem komputer. Ot tyle,że ja wiedziałem,czego chcę i nie dałem się zrobić w konia :slight_smile: Coperfield, zarobili sobie na Tobie, te karty im nie schodziły,to Ci wcisnęli :wink: Ciekawi mnie ile za tego kompa dałeś :slight_smile:

Nigdy nie słucha się rad tych sprzedawców… oni sa tak mało profesjonalni jak wszystko w tej polsce.

Ja na P4 i 7600Gs mam 13k pkt w 3dmarku03.

Pewnie chciał się pozbyć tej karciochy ze względu na to, że nikt jej nie kupował i wsadził ją tobie. :smiley: Co do Gf 7900… zgodze się z przedmówcami jest o niebo lepsza od tego szitu co wziełeś.

Mój komputer wycenił na 1099 zł choć było w nim wymieniana płyta główna, procesor, pamięć i właśnie ten szrot czyli karta ;/ Płyta główna to MSI K9N Neo v2. Komputer był kupowany pod koniec tych wakacji

Cóż małe OC procesora i może jakies 8600GT lub nawet radeon 3850 i masz całkiem przyzwoity zestaw. Jeśli chcesz oszczędzić sobie wydatków możesz spróbować podkręcić tę kartę.

Hehe ja na swoim konfigu tym w podpisie kupiłem Hd 2600XT palita taniej niż twój GF 8500Gt :stuck_out_tongue:

i wyciągam na niej w 3Dmarku 03 13356 pkt :smiley: