TestDisk 6.3

mam problem związany z w/w programem. Wczoraj nie miałem problemu przy odzyskiwaniu danych, a dzisiaj już od 2 h kombinuje i nic :frowning:

pomocy…

Tzn jak kombinujesz ? moze chcesz odzyskac dane ktore zostaly bezpowrotnie skasowane az dysku (nadpisane) ?

troche mało informacji, podaj wiecej wskazówek przecierz nikt niebendzie tu zgadywał co jest źle

nie , nie wiem jak uruchamia się odzyskiwanie danych tym programem(robie analize i nie wiem co dalej :/) wczoraj jakos poszło za 1 razem… dane nie zostały na pewno nadpisane:)

Złączono Posta : 28.05.2006 (Nie) 11:25

wczoraj odzyskalem bardzo dużo (ale przerwałem ze względu na czas, który pozostał) . Ogólnie mówiąc to moja partycja systemowa padła (uszkodził się plik hal.dll a konsola odzyskiwania nic nie pomogła) i próbuje teraz odzyskać parę bardzo cennych plików :slight_smile:

Nie rozumię, partycję “uratowałeś” tym TestDisk 6.3???

powiem tak: niech mi ktoś powie jak obsluguje się ten program :slight_smile:

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie? Partycja juz jest czy był format?

jeszcze nie było formata :slight_smile:

Złączono Posta : 28.05.2006 (Nie) 12:00

nie umiem odzyskać partycji- wczoraj udało mi się tylko odzyskać poszczególne pliki,miałem nadzieję, że będę to dzisiaj kontynuować i poźniej sformatuje dysk. Ale ten program to dla mnie czarna magia :confused: nie wiem jak ja dokonałem wczoraj tego,że coś udało mi się odzyskać. Jeśli możecie mi pomóc to będę bardzo wdzięczny :slight_smile:

Ok zób tak jak otworzysz TestDisk 6.3 - Wybierz None - Analyse… niech on sobie posprawdza… potem nacisnij ENTER

by powrocic do poprzedniego okna… wybierz partycje, ktora chcesz przywrocic i nacisnij

klawisz “a”, a pozniej wybierz “done”. Nie jestem pewny

jak nie wiesz co i jak zobacz - http://www.cgsecurity.org/testdisk_doc/MenuAnalyse.html

nie wychodzi mi to:( może lepiej będzie jak sformatuje partycje i z jej poziomu będę próbował odzyskać dane? :frowning: