Testowanie Pamięci Ram

(Sbar) #1

Witam

Kupiłem od kolegi pamięc ram 256ddr częstotliwośc 266hz

Chciałbym ja sprawdzić ale nie wiem czym na dobreprogramy nie ma nic

tzn jest ale jakiś bleee.

A i zeby nowego tematu nie robić

Mam 256ddr 333hz częstotliwośc i 256ddr 266hz

Czy nowe nie będa się gryzły i czy nie będe jakiś awarii :?:

Prosze o Odpowiedz to dlamnie BARDZO ważne :slight_smile:

Dziękuje Bardzo za jakie kolwiek informacje :slight_smile:

(Pb121) #2

Nie beda sie gryzc, tylko bedzie troche gorzej z wydajnoscia...a co do testera, badz tostera to polecam ramboster:]...lub aida32...nia testujesz wszystko

(Sbar) #3

A tak mniej więcej to co będzie mniej wydajne :slight_smile:

Gry :?:

(Pb121) #4

Ram-y nie beda pracowac z maksymalnymi mozliwosciami...czyli bedzie dobrze, ale mogloby byc lepiej

(:: MARIO ::) #5

obie kości bedą na 266mhz jechać :wink:

(Pawel Uszynski87) #6

u mój kumpel mail tez z różnymi częstotliwościami i mu komp się nie chciał włączyć a gdy tylko jedna kość siedziałą to było wszystko spoko

...ale znam też taki przypadek, że nowo złożony komp nie chciał działac nie wiedzieć czemu :shock: a identyczny kom z takich samych czesci dzialal i jak kilka rzeczy z jednego włożono do drugiego i analogicznie kilka z drugoiego do pierwszego oba normalnie zaczęły pracować :lol:

WNIOSEK: Głupie maszyny :!:

PS

także jestem ciekaw czy...

(Tentomek) #7

Wczoraj chciałem kupić pamięć taktowaną na 266 a w sklepie powiedzieli że już od pół roku nie produkują takich :expressionless:

Kazali więc kupić taką na 333 i zapewnili że bedzie działać z tą 266 tylko bedzie pracować wolniej ...

sprzedawca dawał sobie uciąć za to rękę , że tak jest ... ale czy na pewno

???

(Duch) #8

pamięci na 266 nie dostaną turbodoładowania na 333; więc te na 333 będą miały max speed na 266!! i tyle; a czy można to jakoś zmienić to nie wiem... :stuck_out_tongue:

(Rafi) #9

Ja wogle nie mogłem kupić nowej pamięci ddram 256 PC 333.Dopiero kumpel sprzedawał to kupiłem od niego.

(Magik) #10

Kości DDRam PC 266 można jeszcze kupić, wystarczy zajrzeć na strony sklepów internetowych z częściami komputerowymi.

A co do możliwości "gryzienia" się pamięci - istnieje możliwość, iż kości dwóch różnych producentów nie będą ze sobą poprawnie funkcjonowały. Nie ma na to żadnej prawidłowości, tak że nie da się powiedzieć, że pamięć x nie będzie chodzić z pamięcią y. Niestety można się o tym dopiero przekonać osobiście, montując te kości w kompie (tak mmiał kumpel kolegi UHO ). Rozwiązaniem najpewniejszym jest kupować kości tego samego typu i tego samego producenta.