Testy Gimnazjum


(Meteo17) #1

Witam poszukuje wszelkiego rodzaju materiałów nauk pomocy na testy gimnazjalne jakies testy zadania pomozecie mi troszke poszukać, już troszke tego znalazłem.


(system) #2

Może coś z tego:

http://www.edu.edu.pl/info/info_show.ph … goriaid=23


(Dod) #3

o ratunku… no co ty na jakis egamin gimnazjalny bedziesz sie uczyl ? i co CI z tego ze bedziesz mial 89129386 % ? i tak wszedzie matura bedzie taka sama :confused:


(3dm Racek) #4

Trzeba się dostać do dobrej szkoły :slight_smile:


(Pyra20) #5

opd ilosci punktów zdobytych na tym egzaminie zlaezy do jakiej szkoły Cie przyma, u nas lo mam wymagane 110 pkt : P

czyli w sumie niedużo…

a co do testów to u nas nauczyciele maja tego dużo, podejdz do swoich od matym,polskiego i popytaj czy Ci nie pożyczna i pokseruj sobie :stuck_out_tongue:


(Dod) #6

ta… umiecie czytac ? Sam to przechodzilem kilka lat temu i wiem jaki to uczucie… tylko ze wiecie, w LO was do matury nie przygotuja co najwyzej moga wam wpoic wiedze o czym/kims nic wiecej… myslec was nie naucza


(McDracullo) #7

Mateo z tego co wiem to test miałeś zdawać w tamtym roku?? Podobno dostałeś sie do techinkum (regularnie czytam wątki na forum) wiec po co Ci znowu te testy??


(Duda) #8

A ja wam powiem ze znam takiego który napisał test słabo,złozył podanie do zawodówki i go nie przyjeli :smiley: A złozył do liceum ekonomicznego i wzieli go


(McDracullo) #9

A to dziwne bo przyjąć to go gdzieś muszą! I to własnie zawodowki sa zmuszone przyjmowac slabszych uczniow! (jezeli ci wykazuja taka ochote)


(Duda) #10

pewnie w zawodówce nie było miejsc na do Liceum mało ludzi poszło :slight_smile: A powiem tez żę dużo znaczenia mają oceny :slight_smile:


(Meteo17) #11

testy bedzie pisała moja dziewczyna a że ma komputer bym jej pomógł i szukam materiałów dla niej po co ta dyskusja jak znacie coś pomocnego to piście.


(fiesta) #12

mateo515 znając Twój styl pisania to Ty jej raczej nie pomagaj (szczególnie w teście humanistycznym). Bo raczej jej zaszkodzisz niż pomożesz 8) 8) 8)