Testy Kart

Mam problem dzisiaj zakupilem karte gainward7600gs bliss na agp zrobilem testy ze swoja tez niedawni kupiona karta radkiem x1600pro i okazalo sie ze radek w 3dmarku 05 bez oc ma 3447pt a ten gf 7600gs bez oc ma 1712pt. Testy robilem na tym samym sprzecie procek sempron 2,6 ram 1gb. Dzieki za pomoc

A czyszczenie sterow zrobilec przed wlozeniem 7600gs.Bo ta karta jest szybsza od radka.

Uzyj DRIVER CLEANER i na nowo zainstaluj stery.

Zrobilem reinstal systemu i to samo wyciagam opolowe mniej niz radek. Macie jeszcze jakies propozycje

A ta karta ma dodatkowe zasilanie, może przeoczyłeś i karta zwolniła.

Tak podlaczylem dodatkowe zasilanie niemam pomyslu co moze byc dalem wiecej za tego gf a mam o polowe mniejsze wyniki niz w radku

3dmark to nie gra i można sobie włożyć w bajki, sprawdź w grach tą “różnicę”…

dobra ale w pewnym sensie testy zachowują się jak teoretyczne gry… więc w jakichś 80% wynik 3DMarka daje odzwierciedlenie wydajności takiej karty…

poza tym ten 7600GS powinien nawet 3DMarku05 mieć jakieś ponad 4000pkt…

ja bym jeszcze popróbował z różnymi sterami… i sprawdzenie wydajności w grach lub za pomocą innych benchmarków bo jednak 3DMarki są omylne…

co niezmienia faktu ze wynik zalosnie maly.

Stery inne tez sprubowalem i lipa jutro oddaje karte tylko niewiem na co wymienic. Pozdrawiam i dzieki za pomoc

Sprawdź temp. a i taktowania w jakimś programie i zobacz czy się zgadzają. A może zasiłka niedomaga? Podaj nazwę :slight_smile:

taktowania rdzen 400 pamieci 800 temp 41. Zasilka 350w jakis deer. Wigrus dalbys jakiegos linka do testow kart moze cos wybiore zamiast tej. Dzieki

A sam na google nie możesz zajrzeć? :roll:

http://www.benchmark.pl - bardzo dużo testów i porównań

Karty nie ma co wymieniać(chyba że jest uszkodzona), jest bardzo dobra.

Zmień zasilacz, bo pewnie ten dostałeś razem z obudową.

Forton 350W z allegro, lecz jeśli chcesz mieć porządny to polecam Chieftec 450W

Tak jak wigrus mówił, sprawdź wydajność w grach a nie w 3Dmarku

I co przez cały czas ten wynik oscyluje przy takiej wartości? A co masz w budzie jeszcze?

A jak idziesz wymienić to zmień na … 7600gs ale galaxy, aha i sprawdź inny zasilacz :wink:

Serwis bardzo stronniczy. http://www.pclab.pl - bardzo duża ilośc testów i bez zbędnego stronnictwa.

Fortron 350W jest porządny :wink:

A napięcie napewno dobrze dociśnięte?

Czy waszym zdaniem tak slabe wyniki tej karty moga byc spowodowane zasilka

Takie rzeczy czytałem, że napewno nie zaszokuje mnie to, pamiętam coś, że zasiłka zwalniała grafę, dziwne ale prawdziwe :stuck_out_tongue:

Sprawdź na innej zasiłce zanim oddasz do sklepu :wink:

Dzieki bardzo za rady jutro moze zalatwie jakas zasilke mocniejsza i napisze czy cos pomoglo. Pozdrawiam

Złączono Posta : 08.11.2006 (Sro) 15:41

Niestety zasilka 500w nic niepomogla jutro oddaje karte i wymienie na cos innego

Złączono Posta : 08.11.2006 (Sro) 19:41

Wlasnie wymienilem gainwarda 7600gs na galaxy 7600gs w piatek odbieram zobacze czy gainward byl uszkodzony czy moze w czyms innym tkwi problem