Testy na koniec gimnazujm

Wczoraj juz były o 10:40 humana!!

ja też pisałem egzaminy i sprawdzałem wyniki na stronie z linka w poście wyżej i z humana myśle że około 40 (+/-) a z maty to jeszcze nie sprawdzałem…

To się tylko cieszyć, ale żeby nie było tylko jak z kl. VI w Szczecinie :wink:

A co sie działo ??

egzamin z matematyki był bardzo łatwy :wink: licze na około 50 pkt (jak się gdzieś nie pomyliłem to będzie 50 :smiley: )

sprawdź lepiej :slight_smile:

http://slimak.onet.pl/_m/mep/2007/Co_sprawdzano_mat-przyr.pdf

Ja sie podziewam 35-40 z obu testów

Z dzisiejszego mam równo 40 pkt., kilka banalnych błędów + zadanie z gliną na rowie. Nie zorientowałem się że można to obliczyć Pitagorasem. A z testu humanistycznego spodziewam się ok. 43-45pkt.

Mi dobrze poszedł Humanistyczny licze na coś 30-35pkt, gorzej z tym matematyczno-przyrodniczym bo jak patrzyłem odp. to narazie mam ino 16 pkt :smiley:

nom mam 2 błędy czyli strace około 2-3 pkt :slight_smile: ogólnie liczę na około 80-94 pkt :wink:

jak se policzyłem to z humana mialbym ok 44 pkt, bo nie wiem jak te zadania otwarte policzą, a z matma- przyra ok 40, przynajmniej najgorsze już za nami

Ja mam wszystko dobrze oprócz 32 zad. (to z objętością wału)

Mam pytanko. Jak źle obliczyłem wysokość a resztę według tej wysokości poprawnie to czy dostane jakieś punkty.

A zzaaaa rok . Będą obowiązkowo języki na humanistycznym :slight_smile: Dobrze że pisałem w tym roku =) Razem Punktów . 55-70 .

za 2lata a nie za rok…

Jak na razie nie na humanistycznym, tylko trzeci odrębny test z języka obcego.

Mam ok. 40 z humana [zależy ile dostanę za rozprawkę] i 42 z matematycznego.

zrobiłem identycznie, więc jak z tym?

no więc:

~41 HUMAN

~40 MATMA

Jestem happy jak nie wiem co :smiley:

hmm u mnie powinno być coś około:

~45 Humanistyczny

~48 matematyczny

ale dzisiejszy egzamin był łatwy, sam się zdziwiłem :slight_smile: ukończyłem prace po około 35 min :wink: za to z Polskiego był trudniejszy a głównie rozprawka (też nie mieli o czym wymyślić tylko o ogrodach :stuck_out_tongue: )

chrucik moje gratulacje :slight_smile: u nas pewnie większość szkoły będzie miała poniżej 70 pkt a niektórzy delikwenci poniżej 30 :wink: jak się zdobywa ponad 80 pkt to można być zadowolonym nawet bardzo :slight_smile:

A ile jeden? Dwa? Jak będzie angielski to spokojnie darmowe punkty, ale niemiecki od początku olewałem :x