The Bat 3 - profile - niemożność zalogowania się

Witam.

W końcu podjąłem próbę zrobienia The Bat! na hasło, miałem pięć kont pocztowych skonfigurowanych. Więc utworzyłem profil “boczi”, potem musiałem dać uprawnienia na odpowiednie konta. Więc na jedno dałem: Administrator, a na inne “Użytkownik” bez dodatkowych uprawnień. Hasło na cały profil boczi było jednoliterowe, teraz niestety próbuję się zalogować, wpisuję nazwę tego profilu i hasło, to jednoliterowe, ale nie mam żadnego komunikatu, tylko okno to jakby odświeża się i trzeba wpisać na nowo, program nie generuje żadnego błędu. I teraz nie mogę zalogować się na to konto. Proszę znawców tego programu o pomoc, jeśli ktoś używa. Na stronie The Bat nic, co by wiązało się z moim problemem nie znalazłem, gdybym jednak coś przeoczył, proszę o zwrócenie mi uwagi. Co zrobić, bym mógł się normalnie zalogować i czym to było spowodowane. Bardzo proszę o pomoc. Próbowałem różnych haseł i nazw kont pocztowych, które używam, to wywala błąd: Złe hasło. A jest dobre, bo podglądałem w specjalnej wtyczce dla tego programu!

gggg5fr.jpg

Update:

Działa. :smiley:

Dla zainteresowanych, trzeba było wpisać nazwę konta z uprawnieniem admina i nie wpisywać hasła.