The Bat i Kaspersky


(p19koz) #1

Mam The Bat! i wszystko kolorowo bylo dopuki nie zmienilem oprogramowania antywirusowego. Gdy byl Norton to hulalo. A z kaspersky nie moge sciagnac poczty (gdy wylacze ochrone w czasie rzeczywistym to zasysa). Czy jest na to jakis sposob. Prosze o pomoc. :slight_smile:


(system) #2

Też tak miałem, weź w opcjach 'ustawienia >> ustawienia ochrony w czasie rzeczywistym >> rozwiązywanie problemów >> wyłącz ochrone poczty elektronicznej' , kasperski w czasie ściągania sprawdza poczte i dlatego zwalnia, weź ją wyłącz.

beztytu322u17ja.th.gif


(p19koz) #3

Chodzi o to wlasnie, ze niee zwalnia tylko w ogole jej nie pobiera (tak jak by skrzynki byly puste). Nie chce wylaczac ochrony poczty bo to stanowczo zmniejsza bezpieczenstwo. Sprubuje z mozilla Thunderbird. Jednak the bat wydaje mi sie wygodniejszy. Jesli ktos zna inny sposob, to bardzo prosze :slight_smile:


(Jas Mo) #4

Proponuję w Ustawieniach ->ochrona w czasie rzeczywistym -> przesuń suwak na sam dół .Powinno działać bez problemu


(system) #5

Innej możliwości nie masz w kasperskim, u mnie ściąło z szybkością 2 bajtów, co do bezpieczeńswa ... jeśli masz załączniki to po ściągnięciu je sprawdzasz a poczte czytasz tylko w trybie tekstowym i nie ma niebezpieczeństwa.


(lazikar) #6

Post jako OT kosz.