The Bat w tle

Do pobierania poczty używam The Bata, którego zawsze mam w tle… ale gdy sprawdza skrzynkę to na psku wyskakuje okno “Centrum połączeń” czy da się zrobić żeby ono było cały czas ukryte? jak tak to jak to zrobić?

Można ukryć to okno w następujący sposób:

Opcje > Konfiguracja programu > Ogólne > Pokazuj Centrum Połączeń > wybierz Ukrywaj

dzięki bardzo wiedziałęm że musi to gdzieś być =D>

jest dobrze… ale słucham głośno muzyki i po każdym sprawdzeniu poczty emitowany jest dżwięk który mnie rozbraja da się to jakoś wyłączyć?

czy to aż tak wielki problem przepatrzeć opcje programu i odszukać tą która Cię interesuje ???

ekheeem to 1 czynnosc jaka zrobilem ale jak nie moge czegos znalezc to pytam… Kto pyta nie bladzi a opcji jest masa moze akurat ktos wie gdzie to jest w opcjach albo jak w opcjach nie a to moze ktos wie jak to recznie wylaczyc… wiec sie pytam

Konto/Właściwości/Dżwięk/Odhacz: Odtwarzaj dżwięk podczas otrzymania poczty. Jeśli masz więcej kont to zmień dla każdego indywidualnie.

nie chodiz o to bo mam to wylaczone… tu chodzi o to ze jak sprawdza poczte i nic nie ma to po sprawdzeniu wydaje dzwiek taki sam jak wyskakuje jakis blad w windzie a jak slucham muzy na full to to jest uciazkliwe :evil: