The Bat w tle

(Pawel Uszynski87) #1

Do pobierania poczty używam The Bata, którego zawsze mam w tle... ale gdy sprawdza skrzynkę to na psku wyskakuje okno "Centrum połączeń" czy da się zrobić żeby ono było cały czas ukryte? jak tak to jak to zrobić?

(Spox5) #2

Można ukryć to okno w następujący sposób:

Opcje > Konfiguracja programu > Ogólne > Pokazuj Centrum Połączeń > wybierz Ukrywaj

(Pawel Uszynski87) #3

dzięki bardzo wiedziałęm że musi to gdzieś być =D>

(Pawel Uszynski87) #4

jest dobrze.. ale słucham głośno muzyki i po każdym sprawdzeniu poczty emitowany jest dżwięk który mnie rozbraja da się to jakoś wyłączyć?

(fiesta) #5

czy to aż tak wielki problem przepatrzeć opcje programu i odszukać tą która Cię interesuje ??????

(Pawel Uszynski87) #6

ekheeem to 1 czynnosc jaka zrobilem ale jak nie moge czegos znalezc to pytam... Kto pyta nie bladzi a opcji jest masa moze akurat ktos wie gdzie to jest w opcjach albo jak w opcjach nie a to moze ktos wie jak to recznie wylaczyc... wiec sie pytam

(Tomalo Box) #7

Konto/Właściwości/Dżwięk/Odhacz: Odtwarzaj dżwięk podczas otrzymania poczty. Jeśli masz więcej kont to zmień dla każdego indywidualnie.

(Pawel Uszynski87) #8

nie chodiz o to bo mam to wylaczone... tu chodzi o to ze jak sprawdza poczte i nic nie ma to po sprawdzeniu wydaje dzwiek taki sam jak wyskakuje jakis blad w windzie a jak slucham muzy na full to to jest uciazkliwe :evil: