The Bat!

Mam problem z moim programikiem :confused:

Nie moge ściagaś listów wraz z załącznikiem wiekszym niż około 200-300 KB :frowning: Bo jeśli jest wiekszy np. czasem jest koło 1MB albo i wiecej to mi rozłańcza i nie chce mi pobrać. Wtedy musze normalnie logować sie i pobierać przez stronę WWW a nie przez programik :frowning:

Co można z tym zrobić :confused:

Jaka wersja :? Nie jest to normalny objaw, bo korzytsam od dawmna i nigdy nie mialem takiego problemu :slight_smile:

Proponuje zrobic re-instal wraz z wysczysczeniem rejestru po nietoperze 8)

Pamietaj o wyeksportowaniu ksiazki adresowej i wiadomisci :x

P.S Napisalem twoj problem na forum thebat i czekam rowniez na odpowiedz :slight_smile:

adi-a2 - Czy wyświetla się przy tym rozłączaniu jakiś komunikat?

Czy korzystasz ze skanowania poczty przycvhodzącej przez program antywirusowy (jaki)?

W przypadku wolnego łącza z internetem może to być problem ustawień czasu oczekiwania na odpowiedź serwera. Przy wolnym łączu i długim czasie pobierania wiadomości serwer może rozłączyć połączenie. Należy wtedy wydłużyć czas oczekiwania w ustawieniach. Ale najpierw odpowiedz na moje pytania bo być może jest to zupełnie coś innego.

Sdar

Jak by to powiedzieć - pojawiają mi sie jakiś komunikat coś z rozłączeniem i serwerem. Nie jestem w stanie powiedzieć dokładnie jaki to komunikat (na pewno pisze że nie mugł pobrać i rozłączył).

Urzywam Pande Platinum Internet Security 2005.

Też tak myślałem że mam problem z ustawieniami ale nie wiem jak to poprawić :confused:

Wiec po pierwsze na czym masz konto. Mogla to byc chwilowa wina serwera.

Po drugie spróbuj na czas sciagania wylączyc Pande i zobacz jakie sa objawy. :slight_smile:

Jeśli chodzi o ograniczenie czasowe serwera to wydłuż je do np. 120 sekund (standardowo jest 60) a zrobisz to tak:

Konto -> Właściwości-> Serwery

i tutaj w okienku “Ograniczenie czasowe” wpisz 120

Jeśli to nie pomoże to postaraj się jednak zacytować komuniktat BAT!, który towarzyszy rozłączaniu. Zobaczymy “o co mu chodzi” :wink:

Sdar

Dzięki Wam z rade :slight_smile: Jak będe miał coś na skrzynce to zastowuje sie do waszych wskazówek :slight_smile:

Pozdro