The Bat

(Szfagier5) #1

mam wersje 3.71.01

od jakiegos czasu ,mniej wiecej tydzien po tym jak zmienilem antivirka zaczely sie dziac z nim dziwne rzeczy :

lol5in.th.jpg

albo cos glupiego kliknolem i teraz nie wiem co :o :o albo cos sie zwalilo

dla pewnosci odinstalowalem batka ale problem sie pojawia znowu

pozdro :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

oczywiscie oczekuje aby pokazalo mi sie menu z zakladka ,iloscia wiadomosci itd , chyba kazdy wie o co chodzi

(Sam Fisher) #2

a jaki to antywirek :?: :-k

(Szfagier5) #3

AVG Free

(Goldenkeylogger) #4

A ponowna instalka programu ??

(Szfagier5) #5

oznacza to iz odinstalowalem ,a po ponownym zainstalowaniu problem pojawil sie ponownie

jakies dalsze pomysly ,bo zabulilem za programi szkoda mi kasy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

(Fora) #6

nie mam czasu teraz grzebać ale kombinuj w menu wygląd tam napewno cos znajdziesz a btw takze tak kiedys miałem ale kurde nia pamiętam co zrobiłem :((

(sdar) #7

Czy po odinstalowaniu programu przeczyściłeś rejestr i usunąłeś wszelkie pozostałości po programie? Jeśli nie to zrób to.

(Szfagier5) #8

zaraz pogrzebie

uzywam programu odinstalowywujacego -zeby wlasnie smieci nie miec :smiley:

,ale i tak postaram sie jeszcze po nim dodadkowo "posprzatac "

(sdar) #9

Zrób to bo jeśli po ponownej instalacji BAT! odpala się z atkim wyglądem to wygląda tak jakby jednak "odziedziczył" ustawienia po poprzedniej instalacji.

Czy pionowa kropkowana linia znajdująca się po lewej stronie słowa "Wiadomość" w menu na Twoim screenie nie da się przesunąć przy pomocy myszki?

(Szfagier5) #10

da sie przesunac ale to tylko pasek narzedzi nic sie nie pojawia

a powiedz mi jak mam niby znalesc to ''cos'' co on odziedziczyl ??

(sdar) #11

Nie musisz znajdować tych wpisów ręcznie. Doskonale załatwią to programy czyszczące rejestr i optymalizujące system (np. JV16 Power Tools, CCleaner), które znajdą wszelkie pozostałości i pozwolą Ci je usunąć. Kilka propozycji takich programów wraz z linkami do ich pobrania znajdziesz TUTAJ

(Szfagier5) #12

uzywam juz jednego z tych progaramow od dluzszego czasu . zainstalowalem jeszcze JV16,ale nie pomoglo

kolejne sugestie ??