The Chronicles of Riddic

Mój sprzęt to AMD Sempron 2600+ , 512DDR, karta grafiki nvidia geforce fx 5500 256Mb\128bit\Dysk 80baracuda.

Niemoge włączyć chronicles of riddic wyskakuje mi takie coś:

This application requires graphics driver support fo OpenGL 1.3 or higher

a potem

Runtime error:

Program:…\chronicles of riddic\system\Win32_x86_SSE\SbzEngine.exe

abnormal program termination

co zrobić żeby uruchomić tę grę pomużcie!!

Marcinek66

Chyba Ci sie fora pomieszaly co do tego cracka :?

Zanim zaczniesz dawać takie “porady” to zajrzyj do regulaminu - o błędach nie wspomnę. Za następne takie teksty spotka Cię niemiła niespodzianka

zainstaluj sterowniki w wersji 71.89 i powinno działać ten komunikat który podałeś wyskakuje praktycznie przy wszystkich geforcach ta gra tak ma po prostu niby dobra a takie bugi się zdarzają :lol:

a podajcie mi link żebym mógł pobrać ten sterownik

ftp://download1.nvidia.com/Windows/71.89/

PS.

Baza Sterowników

szymon1607 masz pirata wiec martw sie sam ;]

(jestem pewny na 100 % ,ze to pirat ;] )

Po takim bledzie chyba kazdy wywnioskuje ,ze to pirat ;]

to chyba ty źle wywnioskowałeś bo druga cześć komunikatu pojawia się zazwyczaj gdy zainstaluje się patcha który generalnie jest tak samo zwalony jak gra na to pomoże tylko reinstalacja :lol: a puźniej już tylko wgranie odpowiednich sterowników i będzie git to chyba jedyny sposób na uruchomienie riddicka na geforcach sam testowałem tą gre na trzech kartach (FX 5500 6600 gt i 6800 ultra) zawsze z takim samym skutkiem (gra się nie odpala) dopiero gdy poszukałem w necie zobaczyłem że praktycznie wszyscy mają ten sam problem no może jedynie posiadacze radków nie musieli się martwić o to :slight_smile:

szymon1607 jezeli jest tak jak mowi Sparda to bardzo przepraszam :oops: :oops:

ja ma Radeona 9550 i nie miałem takiego problemu, widocznie ktoś kto to pisał nie pomyślał o użtkownikach innych kart chociaż mój brat posiada Geforce i nie mial tego problemu