The KMPlayer - wyświetlanie okładki albumu

Jak ustawić program The KMPlayer tak, aby podczas odtwarzania plików audio w głównym oknie wyświetlał zamiast własnego logo okładkę odtwarzanego właśnie albumu muzycznego?

Wciskasz CTRL+Alt+L i wybierasz tam ten obrazek od albumu KMP_Album_Art.swf

Albo dodajesz sobie tam

Hmm… Według tego sposobu trzeba ręcznie dodawać grafikę i za każdym razem ustawiać odpowiednią. Przy liście odtwarzania składającej się z piosenek z różnych albumów nie spełni to moich oczekiwań. Chcę, by okładka wyświetlała się automatycznie, taka, jaka została dodana w znaczniku danego pliku mp3.

Uruchamiasz KMP_Album_Art.swf na stałe. Jak nie masz w playerze, ściągnij sobie z neta. A jak chcesz ręcznie to sobie rób ręcznie dla każdego. Jak chcesz. Nie rozumię o co Ciebie chodzi. Możesz automatycznie przez KMP_Album_Art.swf tylko trzeba go dograć jak nie masz. KMPAlbumArt.swf jest w folderze głównym The KMPlayer. Dodajesz go w tym okienku po wciśnięciu tej kombinacji klawiszy z L i ustawiasz na niego na stałe. A jak nie o to Ci chodzi to nie wiem o co ?

Tylko jeszcze warunek. Musisz mieć włączony net i musi być okładka dodana w znaczniku bo inaczej Ci nie ściągnie grafiki. W mp3 nie ma grafiki tylko odsyłacz.

Dodane 13.01.2012 (Pt) 23:56

No dobra bo może napisałem za mętnie.

Wchodzisz w to okno kombinacja klawiszy

Teraz robisz dodaj

przechodzisz do katalogu głównego The KMPlayer

klikasz na ten plik KMP_Album_Art.swf potem OK

i ci sie dodaje

wtedy klikasz zamknij

i już masz

Pozdrawiam

KMPlayer “is the best” a najważniejsze że działa bezpośrednio z głosami SAPI5 bez konieczności instalacji programów czytajacych

Tak właśnie robię. Nie ma przycisku ok.

Wygląda to tak: http://img201.imageshack.us/img201/5941 … m00s00.png

I nic się nie zmienia, albumów wciąż brak. Może inne ustawienia też powinny być zmienione?

ja tak mam robie zamknij, uruchamiam ponownie KMPlayer i juz w trakcie uruchomienia ma inny obraze na ekranie. Tylko trzeba miec właczonego neta. A no i w skórkach (w ompjach) trzeba mieć ustawione na domyślne

Skórka zmieniona na domyślną, połączenie z siecią jest… Nic się nie zmienia. Dam se lepiej z tym spokój. Dzięki za pomoc.