The Matrix Patch of Neo opinie


(Zoders) #1

Witam! Czy ta gra The Matrix Patch of Neo jest fajna od enter the metrix.Bo powiem jednym słowem że enter the matrix spodziwewałem się czegoś lepszego.Ale The Matrix Patch of Neo czy gracie w nia jaka jest?? Czekam na odpowiedzi.


(Craker92) #2

Gra Patch of Neo jest stworzona na tym samym sliniku graficznym co Enter the Matrix jednak znacznie go usprawniono i dodano nowe efekty. Na plus zasługuje wysoka interaktywność otoczenia, które możemy niemal bez końca dewastować..Gra opowiada historie znane z serii filmów animowanych Animatrix

beztytu322uxt8.png

Ogólnie fajna gra... :stuck_out_tongue:

Pozdro :stuck_out_tongue:


(Zoders) #3

A czy ta gra już jest w polsce? na pc?


(Ramirez1) #4

tak od bardzo dawna hy hy dokładnie od 09 grudnia 2005


(Zoders) #5

To czemu,jest ich tak mało ?


(Krzychuu) #6

Czego jest tak mało?


(Zoders) #7

No tych gier w slepach prawie nie ma.


(Fane Exe) #8

Ja ostatnio właśnie tą grę ukończyłem , którą poprawnie nie pisze sie przez CH tylko h :stuck_out_tongue: ( Path of Neo ) a nie "pacz" :stuck_out_tongue:


(SeBoLaS) #9

Ta gra bardzo szybko się nudzi i ma dużo niedociągnięć graficznych.Z nudów nieraz w to się pogra ale hit to to nie jest m.in. świadczy o tym mały rozgłos jaki ma ta gra


(Zoders) #10

Niestety z tego co ja patrze nie tylko w slepach ale i na ałkcjach internetowych to nie ma jej na PC.Jest albo na xboxa albo na PS2.


(Ramirez1) #11

daje rade kupić to w sklepach porozglądaj sie dobrze


(pozdro) #12

GRalem w ta gre...przeszedlem ale nie polecam...grafika moze by i wyrabial ale momentami zamiast postaci mialem czarne kwadraty..serio...nawet 60 MB patch nie pomaga.....pozatym idiotyczne zakonczenie ktore nie jest autentycznym THE END z filmu....kamera czesto sie zawiesza....jedyne co jest w tej grze dobre to fabula bo jednak poki nie zagrasz ostatniej misji jest ona taka sam jak film....pozatym bullet time, walki i to wszystko....Mozesz poszukac na http://www.komputronik.pl oraz na http://www.allegro.pl albo jeszcze na http://www.gry-online.pl zobaczyc czy ktos sprzedaje......wedlug mnei wyrzucone pieniadze......


(Razi3lek) #13

bulcio14 Path of the Neo to krótko mówiąc ścierwo. Nie polecam. Słaba grafika, grywalność i ogólnie wszystko. Nie polecam!


(Zoders) #14

Ok,teraz właśnie zakupiłem gierkę i się przyznam,że trochę dużo czasu się traci uciekając z Tej firmy co jest na początku.