The Matrix: Path of Neo !?

Jak myslicie bedzie lepszy do Max Peyna 2??

img_2801412.html

img_2801413.html

ja mysle ,ze to bedzie kiszka …

Gra będzie na zmodyfikowanym silniku Enter the Matrix. Wygląda na to, że szykuje się naprawdę matriksowa gra.

Dla fanatykow Matrixa ( w tym i mnie :wink: ) bedzie prawdziwa gratka.

Dla pozostalych graczy ktorych swiat Matrixa zbytnio nie przyciaga mozliwe ze gra moze sie nie spodobac.

Jednak poki co gra jest w przygotowaniach i moze jednak wyjdzie cos dobrego z tego. Ja wiem napewno ze zagram :smiley:

:shock: grafikajak sprzed wojny …

i co tu sie dziwic :? :o

kiszka na maxa :? :frowning:

A gta:sa myslisz jest na nowym engine ?

Rowniez na pdst z GTA III tylko mocno zmodyfikownym.

Dlaczego ten Matrix nie mialby sie okazac dobra gra ?

Fakt ze ten engine jest stary. Jesli jednak sie postaraja to wycisna z gry naprawde duzo.

Ja wierze ze bedzie dobra gra :slight_smile:

Tym bardziej, że w naprawdę dużej mierze fabuła jest budowana na podstawie trylogii, i pod czujnym okiem braci Wachowsky :slight_smile:

no wlasnie : MOCNO

ja rowniez :lol:

Grałem w Matrix path of neo srednia gafika, walki nawet dobre. Wiele dodatkowych misji nie powiazanych z filmem i nowe zakonczenie trylogi.

pawlik666: no pewnie ze graleś a teraz w kaftanik i znów do pokoju bez klamek…

Przy ETM się fajnie bawiłem choć było zbyt łatwe :frowning: No zobaczymy co to będzie licze że coś więcej niż zmodyfikowany ETM :stuck_out_tongue:

TaOs; dlaczego myslisz ze to sciema , torrenty były już na początku tego miesiąca, atak poza tym jak udało ci się zdobyc kompa do pokojiku bez kalmek.

W sumie jest to Bradzo ale to bardzo zmodyfikowany ETM, na poziomie trdnisci Easy jest łatwy, nie wiem jak na innych bo jeszcze nie grałem.

Czyli miałeś ściągniętego z Torrenta ?

TAK MIAŁEM SCIAGNIETEGO TORRENTA.

TaOs: Twoja inteligencja mnie zadziwia.

Ja wam mówie to będzie(jest) wypas :smiley:

pawlik666: A mnie zadziwia Twoja -> Teraz Admin ma powod zeby zbanowac Tobie konto :stuck_out_tongue:

Proponuje zapoznac sie z Regulaminem forum. :!: