The sims 2!

Co myślicie o The Sims 2?? Czy je kupicie?? Podajcie jakieś informacje na jej temat. Może podacie adresy fajnych screenerów albo tu je wkleicie. CZEKAM!!

odpowiedź: żadna 8)

Grałem tylko w pierwszą część, była taka sobie :slight_smile:

gry w które grałem mozna policzyc na palcach rak

ale simsów nie ma na mojej liście

podobnie jak i u mnie. Nie grałem w simsy, (tylko w demo) nie podobają mi się tego typu gry.:wink:

PS. znowu zapomnianio o mnie w ankiecie :-x :lol:

O tobie i jeszcze całej furze innych osób :lol:

Coby nie było, że OT, moja odpowiedź brzmi : żadna.

Popieram :slight_smile:

Dodaj jedną odpowiedz = żadna :stuck_out_tongue:

Nie no i nie powiecie mi chyba że nigdy nie topiliście simsów ? Albo ich nie podpalaliście…

kiedys gralem :? … ale sie zrazilem :evil: …i juz nie gram i nie bede gral :stuck_out_tongue:

odp: również żadna

Ta jest najleb :stuck_out_tongue: sza :hahaha:

Ja grałem w Światowe Życie i Sims 2, powiem szczerze - podobało mi się przez pierwsze 2h, potem wywaliłem i włączyłem NFS: U :stuck_out_tongue:

ja sie nie zgadzam z tymi co nie lubią simsów

mnie podobają sie sims 2 zwierzaki

tylko mam problem z włączemiem gry (nie aktualizowałam sims 2 )aktualizacja jest po instalacji :smilecolros: :smilecolros: :aniol: :aniol: :aniol: :beksa: :beksa: :beksa:

Grałem we wszystkie oprócz Abrakadabry i Gwiazdy. TS ( :stuck_out_tongue: ) i TS2 to całkiem fajne gierki, dwójka różni się tylko grafiką i tworzeniem postaci. Najlepszy dodatek to TSW! !!

Ja tylko grałem w Sims 2 - i szczerze mówiąc gry tego typu nie podobają się mi, ale jako gra symulacja jest fajna. Po pewnym czasie grania była przewidywalna i to mi się w niej nie podobało. Nie tak źle, ale nie w moim stylu :roll:

Ja simsów nielubie kiedyś jak grałem to tylko budowałem domy niechciało mi sie sterować rodzinką bo to strasznie nudne i wleczące się.

Czyli żadna część mi sie niepodoba…

Złączono Posta : 12.02.2007 (Pon) 22:21

Ja sie przyznaje ach co to były za czasy…

Zawsze robiłem małe pomieszczenie i głodziłem simów albo puszczałem rakiete w domku jak wleźli do basenu kasowałem drabinki itp. lubiłem jak przychodzi śmierć.

To 2 i ostatnia rzecz która podobała mi sie w simsach.

Ja tam lubie Simsy, mam wszystkie części od the sims 1 + wszystkie dodatki do the sims 2 + wszystkie dodatki.

P.S. 3 marca ma wyjść dodatek do 2 - pory roku :smiley: :smiley: :smiley:

Witam! The Sims 2 Zwierzaki :stuck_out_tongue:

Ja piernicze to już tyle tego wyszło?? :o kurde, ładny tasiemiec ;]. Moja odpowiedź - żadna :wink:

Do trzeciej części też będzie taki :smiley:

Ja za bardzo nie lubiłem Simsów w przeciwieństwie do siostry. Po wyjściu drugiej części spodobało mi się. Ale tylko The Sims 2 i nie na długo bo po kilku tygodniach przestałem w to grać.

Grałem pare latek temu w The Simsy , pomyśłeć jak bym terazz grął - szok :mrgreen: NIe cierpie już tej gry -> odp. żadna