The Sims 3 i pierwsze problemy

dzięki, jutro przeczyszcze obudowe nie zdejmując jej, jutro się odezwe :slight_smile:

na innych forach piszą, że też im się wyłącza … zresztą mi też to pewnie coś z grą. Teraz trzeba czekać, aż EA coś umieści na swojej stronie

Mi się nie wyłącza.

mi też się nie wyłącza chociaż leddwo co spełniam wymagania gry :smiley:

Już jest ok, wyczyścilama pałeczką ‘krater’ i simy chodzą ~! tzn, jak tworze sima nic sie nie wyłącza, czyli to była wina kurzu :smiley: małe potworki … xD

Serdecznie Dziękuję wszystkim, którzy poswięcili czas dla mnie, i pomogli mi. Jeszcze raz dziękuje wam~! x))))))

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

p.s nie usuwajcie tematu, moze ktoś będzie mial podobny problem i pomoże mu. pozdrawiam :))

Ja kupiłam wczoraj TS3 w M.M i wszystko byłoby super gdyby gra przy drugim ładowaniu się nie wyłączała (kiedy wchodzę do miasta kawałek pasek się ładuje i the end wyłącza się) mój laptop spełnia wymagania…;/ wiecie może o co chodzi?? Pomocy…

zapisz gre, reinstalacja wrzuć zapisaną gre tam gdize była wcześniej :slight_smile: Może to coś da:)

Witam

Moj problem polega na bledach graficznych (kreski itp) wyswietlanych podczas gry, oraz na sporadycznym zawieszaniu sie systemu.

Moj sprzet to

Processor: Intel® Core2 CPU 6300 @ 1.86GHz (2 CPUs)

Memory: 3008MB RAM

Card name: Radeon X1950 Pro 256 MB

DirectX Version: DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)

Operating System: Windows XP Professional

probowalem roznych sterownikow graficznych bez zadnej poprawy.

Ja mam dokładnie taki sam problem (chodzi o te kolorowe paski, które wyświetlają się podczas grania) ponadto również uruchamia mi się ponownie komputer gdy tylko chcę wejść do gry, którą ostatnio zapisałam, próbowałam różnych sposobów ale nic nie działa. jedyny sposób w jaki mogę wejść i grać to non stop tworzyć nową rodzinę i wprowadzać do nowego domu wtedy gra pochodzi max. 20-30min i znów przy jakiejś sytuacji bez żadnego ostrzeżenia komputer uruchamia się ponownie, dodam, iż kiedy tylko zainstalowałam grę i zaczęłam grać wszystko było ok do póki jej nie wyłączyłam po ponownym wejściu już non stop komputer się wyłączał. wątpię aby to była wina słabego zasilacza czy kurzu bo wtedy przy innych grach czy też czynnościach mógłby się restartować. u mojej koleżanki gra chodzi bez zarzutów a wiem tylko tyle, że gra na laptopie a jej oprogramowanie to vista (nawet nie wiem jaka).

Mam podobne problemy, paski kolorowe i inne problemy są jak mam najniższe detale, ale rozdzielczość 800x600 px, dopiero przy rozdzielczości 640x480 (hd ekran, ta rozdzielczość jest wkurzajaca) działa lepiej, ale są problemy z przegrzewaniem się: tyle, że są błędy STOP, ciągle te same. Jeśli jest gorący laptop, i próbuję włączyć Simsy: no dobra, włączają się. Jednak po 3 s po wczytaniu zapisanej gry gra się zacina i pojawia się błąd STOP (jeśli nie grzebaliście w ustawieniach, prawdopodobnie w tym momencie komputer zrestartowałby się). Muszę czekać pół godziny aby znowu zagrać. Ostatnio gra zacięła się W CZASIE ZAPISYWANIA GRY co było niezbyt miłe ;( Ściągnęłam program do sprawdzania temp. procka i właśnie teraz, kiedy piszę tego posta nie grając w simsy, temperatura obu rdzeni stanowi ok. 56-59 stopni C, a mój laptop LEDWO spełnia wymagania gry, a jedynie ma więcej Ramu niż trzeba, przy Simsach 3 przegrzewa się totalnie! W czasie normalnej pracy przed chwilą udało programowi się zanotować 69 stopni! !!

wiem, odkopuję stary temat! !!