THE witcher Problem z grafiką

Witam

Kupiłem w ostatnim czasie gre wiedźmin posiadałem 512Mb ram (gra lekko szarpał) dokupiłem do PC 2Gb ram i połaczayłem 2 kości. Jednak grafika gry się pogorszyła. Nie zawsze zazwyczaj na otwartej przestrzeni pokazuje mi się taka czarna sieć w której bohater jest w centrum. Pojawiają się czarne plamy i woda wchodzi w las nie zawsze tak jest. Co jest tego przyczyną ? popsuta karta graficzna ? za bardzo dociążona karta ?

ram zakładał mi informatyk i mówił że dał troche pamięci ram na karte graficzną Może to jest tego przyczyną.

Opisana historia nie dotyczy mnie tylko wujka i nie wiem jaką posiada karte graficzną

Że niby jak?? Chyba że grafika zintegrowana a te zazwyczaj są bardzo marnej wydajności i w tym jest przyczyna :confused:

No właśnie jak mi to Wuj opowiadał tez się zdziwiłem. Ja myślę że ją podkręcił. to nie jest zintegrowana na 100000000% ale czego to może być wina?

Wydaje mi się, że wujo musiał grzebać przy zegarach karty. Podkręcił ją, a teraz karta jest niestabilna bądź zbyt się grzeje i wyskakują artefakty. Dowiedz się czy ma tak samo w innych grach. I dobrze by było jakby zaciągnął najnowsze sterowniki, ale nie żadne BETA, tylko (jeżeli ma kartę od nVidii) to z certyfikatem WHQL, a jeżeli ATI to również certyfikowane.

Jezus… archeolog się znalazł, nie wyciągaj tematów sprzed roku a co do sterów to cert. nie zawsze są najlepsze :stuck_out_tongue: