Theme - Ucinanie Liter

Witam :mrgreen: Zainstalowałem sobie nowego thema (wygląd, skin) do mojego Windows XP Professional i mam mały problemik ale dość denerwujący a mianowicie w instalatorze Windows ucina literki np. zamiast “Anuluj” jest “Anulu” a zamiast “Zakończ” jest “Zakońc” itd. Proszę o szybką odpowiedź bo nowy skin bardzo mi się podoba :smiley:

No cóż są tylko dwa albo trzy oryginalne skiny, które wydał microsoft do windowsa xp jako dodatki, a przy reszcie musisz się liczyć, że będą występować błędy, będą problemy z kompatybilnością. Wgrywałeś tego skina ręcznie czy przez jakiś program stworzony do tego celu?

Wgrałem tego skina ręcznie ;]

Może to być niedoróbka skórki ale na wszelki wypadek proponuję też raz jeszcze spatchować plik uxtheme.dll

Najlepiej użyć do tego programu Neowin UXTheme Multi-Patcher v4.0. W momencie gdy system poprosi Cię włożenie do napędu płyty CD z instalatorem Windows XP kliknij w przycisk “Anuluj” i czekaj aż system zapyta “czy zachować nierozpoznane wersje plików” wtedy kliknij w przycisk “Tak”.

Zrobiłem to już dawno przed napisaniem tego tematu :stuck_out_tongue: na pewno jest to wina skina… :slight_smile: