Thunderbird nie wyłacza się do końca


(SeBoLaS) #1

Witam,mam zainstalowany program pocztowy Thunderbird 6.0 i od pewnego czasu są z nim małe problemy,a mianowicie czasami zdarza mu się że nie wyłączy się do końca proces thunderbird.exe zostaje i przy próbie ponownego właczenia aplikacji wyskakuje informacja że program jest włączony, w użyciu.Proszę o wasze sugestie co moze być nie tak .


(system) #2

U mnie jest ten sam problem.

Raczej nie ma na to remedium, oprócz ręcznego “zabicia” go.

Można przeinstalować do 3, która nie ma tego problemu.


(Cedar) #3

Poczekaj kilka/kilkanaście sekund zanim będziesz chciał uruchomić program ponownie.

Być może któryś dodatek spowalnia zamykanie programu lub na serwerze masz dużo pozostawionych wiadomości i gdy wyłączasz program w czasie synchronizacji to musi ona się zakończyć zanim program zamknie się całkiem.


(SeBoLaS) #4

Czekam dłużej niż kilka kilkanaście sekund,nieraz kilka godzin siedzi nie zamknięty


(Longhorn2009) #5

Może wyłącz w opcjach indeksowanie i wyszukiwanie wiadomości. U mnie też jest problem z Thunderbirdem, ale z pobieraniem mejli z gmaila.


(SeBoLaS) #6

Czyli nie popisali się,wypuścili za wcześnie do obiegu nowego thunderbirda bardzo niedopracowanego…

U mnie z gmaila dobrze ściąga


(Longhorn2009) #7

gallery/image_page.php?album_id=20&image_id=4016 czasami wyświetla mi się taki komunikat, muszę wył i ponownie włączyć Thunderbirda, nieraz kilkukrotnie. Bardzo uciążliwe.


(japimacho) #8

Też mam problem z pobieraniem wiadomości z gmaila poprzez Thunderbirda. A na dodatek w celu “poprawy” problemu usunąłem w/w konto z klienta poczty i teraz nie mogę go utworzyć z powrotem. Zostaję uraczony komunikatami w stylu: “niepoprawne dane użytkownika i hasło”. Tylko jakim sposobem mogą być niepoprawne jeśli poprzez przeglądarkę proces logowania przebiega pomyślnie. Jak by ktoś miał jakiegoś pomysła to było by miło.