Thunderbird - pytanie

Witam. Mam następujący problem. Mam dwa konta e-mail. Jedno na o2, drugie na onecie. Na koncie na o2 ustawiłem sobie konto zewnętrzne z onetu, w ten sposób mogę pobierać maile z onetu na koncie o2. I tu pojawia się moje pytanie, czy da się zrobić tak, aby thunderbird pobierał również maile z konta zewnętrznego? Tzn. dodaję w thunderbirdzie konto o2, a pobiera z o2 i z onetu. Jest taka możliwość? Jak to zrobić?

Skoro na o2 masz pobierane maile z onetu, to jak ściągasz pocztę z o2, to chyba powinen ściągać również z onetu. W końcu, te z onetu są umieszczane w skrzynce odbiorczej o2 ?? Dobrez rozumuje ??

A jaki jest problem założyć drugie konto do osbsługi onetu w TB ??

Tak jak piszesz - nie da się zrobić

Maile pobrane z konta zewnętrznego znajdują się w osobnym folderze, a nie w folderze odebrane, dlatego Thunderbird ich nie pobiera. A potrzebne mi to jest dlatego, że jak pobrałem na o2 maile z onetu to na onecie zostały one skasowane i nie wiem jak je teraz pobrać do thunderbirda 8)

przemoc więc zobacz w opcjach o2 (na www) czy nie da się pobranych wiadomości z onetu umieścić w odebranych (lub w opcjach onetu sprawić, żeby zostawały kopie i ściągać je TB) :slight_smile: Innego rozwiązania nie widzę :slight_smile: