Tlen czy Gadu-Gadu już sam nie wiem :/

Chyba lepiej używać softu co jest aktualizowany, jak już Gadu-Gadu to w wersji 7.5

Do pana ispep a nie możesz mieć zainstalowanych dwóch przez jakiś czas i wytestować Tlena , jak Ci komunikator Tlen będzie niewygodny to uruchomisz Gadu-Gadu.

Ja używam tlena i jestem bardzo zadowolony :smiley:

Łatwo go skonfigurować, prosty w obsłudze … dużo dodatków i wogóle … bajer :smiley:

szukam jakis pakietow wtyczek do GG do wersji 7.6

Zobacz to

:arrow: http://gg.wiadomosc.info/index.php?s=&mod=catalog&cid=5

Popieram :slight_smile:

a ja wole GG :slight_smile: to już raczej kwestia przyzwyczajenia :slight_smile: jesli nie możesz sie zdecydować to używaj i Tlena i Gadu-Gadu :slight_smile: na przemian :slight_smile: a wtedy zobaczysz z którym Ci sie lepiej pracuje :D:P

Polecam Tlen. Mam od trzech lat, poczta od razu pod ręką, kontakty z gg również.

tlen.pl jest o niebo lepszy - a jak jesteś przyzwyaczajony do wyglądu gg to ściągasz sobie do tlena skórki, ikonki, style itd, itp i masz gg :mrgreen: po za tym do tlena masz tyle wtyczek, że jego możliwości są chyba nie ograniczone :stuck_out_tongue: Zakładając konto w tlenie dostajesz konto e-mail 1gb w o2.pl.Polecam wszystkim Tlen.pl

Ja uzywam tlena, dlatego ze

  1. Poczta na o2.pl i od razu wiem o czy mam nowa poczte, czy nie.

  2. stabilniejszy od gg

  3. Wiecej wtyczek

  4. Mozliwosc za pomaca wtyczek odpalenia na nim sieci gg (nie pamietam chyba nawet w standart, aqq).

No i tyle, pozdro

GG Tlen ma w standar d zie.