Tlen - problem

Witam…

posiadam zainstalowanego najnowszego tlena plus. wszystko od samego poczatku dziala oki, mam ustawione aby tlen wraz z protokolem gg ustawialy sie automatycznie po wlaczeniu na niewidoczny.

po pewnym czasie protokol gg zaczyna sie krzaczyc, mianowicie automatycznie mnie wywala ustawiajac status na niedostepny. przy czym tlen nadal jest polaczony…

jakies propozycje :?:

Po prostu czasami pada serwer gadu-gadu.

Nic na to nie poradzisz :frowning:

ale do tej pory wszystko bylo oki… a teraz musze recznie sie laczyc z serwerem gg…

wiem ze taki motyw dzieje sie w komunikatorze GG, ale ja uzywam jedynie protokolu gg w tlenie. co ciekawsza sprawa, qmpel uzywa tej samej konfiguracji i u niego jest wszystko oki :expressionless:

Mi tak się działo gdy miałam bardzo obciążone łącze i nawet stronki wtedy nie chodziły. Masz włączone P2P w tym czasie, ściągasz coś ?

A masz ustawioną synchronizację stanu tlena z gg (Tlen.pl > Ustawienia programu > Gadu-Gadu > Synchronizacja ze stanem Tlenu) - jeśli nie to zobacz, może to coś pomoże, chociaż powinno chodzić i tak :roll:

Ja jakoś nie trafiam na te momenty :roll:

sciagam, ale przy max transferze 10 kilo/s gdy lacze mam 16 kilowe… poza tym dzieje sie tak - rowniez - przy zupelnie wolnym laczu…

tak mam wlaczona synchronizacje…