Tlen - przyczyna restartu?

Nie jestem pewien, czy do końca pozbyłem się mojego problemu… A więc miałem częste ‘niechciane’ restarty PC. Pierwszy raz przyczyna miała miejsce w ukrytym folderze ‘Temp’ i na kilka godzin był spokój… No dobrze. Potem zaczął się problem z ‘Zrzucaniem pamięci fizycznej’ z którym też sobie poradziłem. Niestety od dzisiaj rana znów komputer zaczął się restartować! Nie było już raportowania o błędach więc nie wiedziałem w czym siedzi przyczyna. Gdzie siedzi i jak ją usunąć. Jednak zauważyłem, że problemu nie ma gdy nie mam włączonego, bardzo znanego komunikatora jakim jest TLEN! !!

==================

tytuł zmieniono

monczkin

Tak jest to możliwe ja tak miałem z komunikatorem AQQ , od instaluj przeczyść rejestr i zainstaluj ponownie powinno pomóc.

Dzięki Kris… Niestety problem nadal się powtarza… Przecież muszę mieć jakiś komunikator ;(;( Pomóżcie, proszę !!

do wyboru do koloru http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=23

np.AQQ ma też opcje korzystania z tlena

Teraz okazalo się, że reset robi się też bez tlena…-_- Co robić?? POMOCY :(((

zobacz jakie są błędy start > ustawienia > panel sterujący > narzędzia administracyjne > podgląd zdarzeń > aplikacje

wklej loga z HijackThis http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

Złączono Posta : 14.11.2005 (Pon) 19:06

jest jeszcze taka możliwość PPM mój komputer > właściwości >zaawansowane > uruchamianie i odzyskiwanie ( ustawienia) i od ptaszkuj awaria systemu > automatycznie uruchom ponownie

Kris jesteś wielki! Dzięki wielkie za pomoc :slight_smile: Jako jedyny piszesz tu i próbujesz mi pomoc :] Nawet jesli to nie zadziała i tak będę Ci wdzięczny… Zaraz wkleje log z Hijack… Jeszcze raz thx

Złączono Posta : 14.11.2005 (Pon) 19:32

A więc teraz sprawa wyglada nastepująco… Zrobiłem to co mi poradziłeś… można powiedzieć, że poskutkowało niestety nie do końca :frowning: O co chodzi? Zamiast resetu pojawia się BlueScreen, normalnie pojawiał się komunikat z zrzucaniem pamięci teraz jednak się to była mowa chyba o USB (pewnie dlatego, że odznaczyłem to o czym mowiłes + zrzucanie pamięci fizycznej). Zrobiłem Ghost’a wyłącze wszystko jeszcze raz i zobaczymy teraz. Jak się nie uda będę zmuszony najprawdopodobniej wydać te pare groszy i poradzić się informatyka :frowning: Jeśli możecie pomóżcie …:frowning:

włącz BSODa