Tlen

przesiadłem się z AQQ na Tlen’a i nie umiem zrobic takich rzeczy

1.jak ktoś do mnie napisze nie ma wyskakiwać zminimalizowane okienko tylko ma być tak jak w gg ze XXX przysyła wiadomość albo cos podobnego - jak to zrobić

2.Jak zrobić ze jak ktos do mnie pisze to jest dzwięk że przyszła wiadomość

  1. Jak sie nazywa wtyczka, że jak ktoś do mnie napisze to mu sie wyświetli dowolny text naprzykład " nie wysyłaj mi łańcuszków a jak chcesz pogadać wpisz hasło" i koles wpisuje hasło i normalnie ze mną gada …

Złączono Posta : 23.01.2006 (Pon) 17:46

i da sie jeszcze usunac paski z głównego okna komunikatora? te doza kultury i wiadomości?

jesli chodzi o przychodzace wiadomosci to raczej tak sie nie da zreszta zobacz w … ustawienia programu … i wiadomosci

dzwieki mozesz dac sobie jakie chcesz w ustawienia programu … i dzwieki

o wtyczcie nie wiem … a to wnerwiajace doza kultury i wiadomości to odznaczasz w ustawienia programu … pluginy

zobacz jeszcze strone http://www.tlen.prv.pl/

:arrow: co do 1 pytania Menu na komunikatorze - ustawienia programu - rozmowa - tutaj wybierasz sobie to co chciałeś

:arrow: co do 2 pytania Menu na komunikatorze - ustawienia programu - dźwieki - tutaj wybierasz co chciałeś

:arrow: co do 3 pytania wtyczka nazywa sie automatyczna sekretarka i jest do pobrania Tutaj

:arrow: co do 4 ptrania Menu na komunikatorze - ustawienia programu - pluginy i tutaj odfajkowujesz co chciałeś