Tło monitora przesunelo mi się w prawo

A więc mam taki problem: Ustawaiłem opcje w grach (video) i nagle zgasila mi sie gra i tlo monitora przesunelo mi sie jakies 2-3 cm a prawo, myslalem ze sie monitor rozlegulowal ale nie, przesunolem (w opcjach monitoru) maks na lewo i dalj mam jakies 1 cm czarnego pasku a po prawej stronie uciana mi zegarek.

P.S Odinstalowałem tą grre i nadal nic…

Walni mu reseta i zobaczymy czy wróci obraz do normy

Walnołem… nie wrócił

Może to być wina sterowników karty graficznej weź je zainstaluj jeszczeraz

Zobacz czy kabel łączący monitor z kompem jest prawidłowo dociśnięty do monitora i komputera. Zobacz też, czy nie jest uszkodzony. Pobierz i zainstaluj najnowsze stery do swojej karty graficznej ze strony producenta. Spróbuj te wyczyścić rejestr ze zbędnych wpisów, np cclenerem. Może to wina jakiegoś syfu na kompie, przeskanuj go antywirem i jakimś programem antymalware np. spybot. Jeśli to nie pomoże będziemy kombinować dalej. Pozdrawiam

PS. warto też sprawdzić, czy karta graficzna dobrze siedzi w złączu, może trochę z biegiem czasu się obluzowała.

w tym programie - wyskoczyło mi coś takiego:

A teraz pracuje w internesie w trybie offline :frowning: czemu?

Dodane 18.10.2009 (N) 15:46

poprawka teraz pracuje normalnie ale… strasznie wolno …

Może masz jakiś syfek w kompie. Zrób logi hijackthis i umieść tutaj. Pozdrawiam

Dlaczego proponujesz zaśmiecanie forum kolejnym tematem z jednym problemem ?

Na domiar doradzasz zrobienie logu za pomocą narzędzia Combofix, którego beztroskie zastosowanie może być przyczyną kolejnych błędów systemu ? :? O tym jakie w temacie narzędzia użyć decydują fachowcy od analizy logów.

Logi, jeżeli to konieczne - mogą być wstawione w tym temacie, następnie zgłosić za pomocą opcji Zgłoś ten post - temat zostanie przeniesiony.