Tło pod stronę

(Sebastianp88) #1

Witam.

Mam nietypowy problem. Zostałem poproszony o wykonanie strony internetowej dla chodowcy kotów - perskich. Sęk w tym, że stronę dla chodowcy robię pierwszy raz i zbytnio nie wiem jakie dać tło. Będę wdzięczny za wszelką pomoc i rady z waszej strony. Z góry dziękuję.

Pozdro for ALL

My force be with you :smiley:

(Skr3czu) #2

To spytaj się lepiej tego kolesia ,a nie nas :o

(system) #3

sebastianp88 , skoro robisz dla niego, to chyba wiesz, jak to ma mniej więcej wyglądać, ustaliłeś zapewne kolorystykę, orientacyjny wygląd itp., prawda? :roll:

(Sebastianp88) #4

sęk w tym że koleś nie wie co chce mieć jako tło i itp. “Zdam się na Pana” - to usłyszałem. Dlatego więc was proszę o radę

(Arcy 1337) #5

to daj #000000 i powiedz mu ze skoro sie nie okreslil to ty nie bedziesz za niego myslal i ze jestes od roboty nie od myslenia :wink: :stuck_out_tongue:

(Sebastianp88) #6

Arcy - to jest niezła myśl :smiley: Ale odpowiedź mi na jedno pytanie - co mi grozi w przypadku gdyby koleś dostał “piany na ustach” za tak odtsawioną stronę ?? :-o

(Arcy 1337) #7

Nic, skoro scisle nie okreslil o co mu chodzi i zdal sie na ciebie to ty uzyles #000000, bo nie masz czasu na myslenie nad tlem … :slight_smile:

(system) #8

Nie znamy go, więc nie wiemy. ;]

Zazwyczaj jako tło wystarczy jakiś gustowny gradient. :slight_smile: Coś w tym stylu:

:arrow: http://83.14.145.2/rafal/internet/

tylko oczywiście kolory inne, bo te tutaj to porażka :stuck_out_tongue:

(Sebastianp88) #9

OK. Jak skończę to przedstawię efekty :d