Tną się gry / filmy w dużej rozdzielczości

Witam!

Mam problem: Od niedawna gdy gram w gry, czy oglądam filmy to zcinają się. Niestety nie znam przyczyny problemu. Dawniej wszystko normalnie chodziło mi. Zrobiłem formatkę. Po formatce to samo. Podczas oglądania filmu / gry dźwięk się także przycina. Ja już nie mam siły do tego problemu. Już od dłuższego czasu się z tym męcze. Liczę na waszą pomoc.

Z góry dziękuję.

Nie napisałeś nic o sterownikach. A to one mogą być przyczyną. Więc na początek zrób update sterowników karty graficznej. W drugiej kolejności zainstaluj sobie kodeki np. K-Little, znajdziesz je w dziale z kodekami. I problem powinien zniknąć.

Nie, już mówię dlaczego, jak napisal problem również występuje w grach, co ewidentnie wskazuje na problem z przegrzewaniem sie zapewne, tak więc wyczyść komputer z kurzu dokładnie, i być może trzeba paste termoprzewodzącą wymienić pod radiatorem, oraz dodatkowo na karcie graficznej jesli nie była wymieniana 4 lata

Popieram poprzednika… mój komputer popodobnych objawach poprostu się spalił… Może to być problem z zanieczyszczeniem wiatraków/radiatorów. Ale możliwe jest też że masz już podzespoły na wykończeniu. Karty graficzne często spowalniają gdy coś zaczyna się dziać z nimi nie tak (nie tylko przegrzania).

A czy występują zielone piksele czasami?

myśle że wspomniałby o artefaktach gdyby takowe były, wszystko wskazuje na przegrzewanie poprostu