Tnący się komputer, logi do sprawdzenia

Witam,

Proszę o sprawdzenie logów kolegi, któremu z początku ścinały się gry przez internet, a teraz zaczęła mu się ścinać myszka i dźwięk. Z góry dziękuję. Pozdrawiam

OTL - http://www.wklej.org/id/579649/

Extras - http://www.wklej.org/id/579651/

GMER - http://www.wklej.org/id/579652/

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt…Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcie. Następnie uruchom OTL ponownie, tym razem kliknij (Skanuj).

Pokaż nowy log OTL.txt oraz raport z usuwania.

Odinstaluj DAEMON Tools Toolbar,Norton Security Scan,StartNow Toolbar.

Od kolegi:

Zrobiłem ten skrypt po czym wyskoczył mi blue screen, niestety nie zdążyłem przeczytać co było napisane. Komputer się sam zrestartował, gdy się uruchomił raportu nie było oraz żadnej zmiany prócz komunikatu z Microsoftu ze system odzyskał sprawność po poważnym błędzie. Myszka dalej zacina a dźwięk trzeszczy co chwile, jest to spowodowane tymi przycinkami.

Spróbuje zrobić jeszcze raz loga, może się uda

Dodane 20.08.2011 (So) 12:12

od kolegi x2:

Niestety, po raz drugi wyskoczył blue screen, nie mogę zrobić, tak aby zrobił się raport. Programy, które są podane odinstalowałem. Strona startowa powinna się odpalać google.pl, a się nie otwiera, tylko jest klit.startnow.com i się nie da zmienić w opcjach. Proszę o pomoc. Jak nic nie wskóramy to w nocy wleci format na klatson.